Jaunais Nissan X-Trail piedzīvo pirmizrādi (+ VIDEO)

Šanhajas autoizstādē pirmizrādi nosvinējis jaunās paaudzes Nissan X-Trail. Ķīnas tirgū tas kļūs pieejams gada otrajā pusē, Eiropā un citur pasaulē – vēlāk.

Jaunais Nissan X-Trail izgatavots uz CMF-C/D platformas un Ķīnas tirgū būs pieejams ar 1,5 litru benzīna turbomotoru, kas attīsta 204 Zs un darbojas savienībā ar variatoru, bet priekšējo vai visu riteņu piedziņa – tas pircēja ziņā.

Vizuāli jaunais X-Trail atdarina savu pusgadu vecāko dvīni Rogue, kas nopērkams Ziemeļamerikā, atšķiroties no tā vien ar cita dizaina bamperiem, savukārt salonā būs digitālais instrumentu panelis, projekcijas displejs un multimediju sistēmu ar 12,3 collu ekrānu. Vadītāja un pasažieru rīcībā arī bezvadu viedtālruņa uzlādes funkcija un trīs zonu klimata kontrole. Tāpat automašīna bija aprīkota ar ProPilot vadītāja palīdzības sistēmu komplektu, kas atbilst pirmā līmeņa autopilotam.

Jāpiebilst, ka X-Trail klīrenss sasniedz 212 mm, kas sniedz zināmas priekšrocības nobraucot no asfalta.

ASV tirgū Nissan Rogue pieejams ar 2,5 litru atmosfērisko motoru, kas attīsta 184 Zs, bet Eiropas X-Trail gatavo hibrīdiekārtu ar elektromotoru galvenajā lomā un benzīna dzinēju, kas darbojas tikai kā ģenerators un tiek piesaistīts, kad jāuzlādē baterijas.

 

 

 

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *