MG brezentā elektrisku rodsteru jauniešiem

Ķīnas uzņēmējiem piederošais britu MG nācis klajā ar projektu Cyberster, rodsteru, kas paredzēts gados jaunāku pircēju lokam.

Britu marka MG, kas tagad pārgājusi ķīniešu koncerna SAIC paspārnē, parādījusi konceptuālu rodsteru ar nosaukumu Cyberster. Uzņēmums uzsver, ka jaunais produkts galvenokārt ir vērsts uz jauniešu auditoriju. Modeļa publiskā debija paredzēta Šanhajas auto izstādē 21. aprīlī.

Automašīnas dizains veidots, ņemot par paraugu klasisko sporta automašīnu MGB. Rodsters aprīkots ar apaļajiem Magic Eye LED lukturiem, diožu svītrām virsbūves sānos, kā arī aizmugures lukturiem ar LED elementiem un Lielbritānijas karoga rakstu.

MG elektromobiļa salona attēlu vēl nav. Tomēr, spriežot pēc iepriekš publicētā tīzera attēliem, rodsters tiks aprīkots ar viduskonsoles atdalītiem sēdekļiem un W formas stūri ar funkciju pārvaldes pogām.

Britu izdevumi vēsta, ka automašīnai iebūvēta elektriska spēka iekārta, kas 100 km/h ļaus sasniegt mazāk nekā trīs sekundēs, savukārt jaudas rezerve sniegsies līdz 800 kilometriem.

Šī gada maijā MG uzsāks elektriskā krosovera Marvel R pārdošanu. Tas apgādāts ar trīs elektromotoriem, kuru kopējā jauda ir 288 Zs (665 Nm). 100 km/h krosovers sasniedz 4,9 sekundēs, bet 50 km/h – nepilnās divās sekundēs.

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *