Sebastiāns Fetels pārdod piecus Ferrari; sestais paliek

Četrkārtējais F-1 čempions un bijušais Ferrari pilots vācietis Sebastiāns Fetels izlicis pārdošanā piecus Ferrari no savas automobiļu kolekcijas.

Vai pēc šķiršanās no Ferrari komandas Fetels būtu vīlies arī itāļu markas tehnikā? Tā varētu padomāt zinot, ka vācietis nespēja rast kopīgu valodu ar komandu, kurā viņš atradās kopš 2015.gada un lasot par to, ka pārdošanā izlikti veseli pieci Maranello tapušie varenauto.

Tagad jau Aston Martin-Mercedes komandas pilots tos pārdod ar britu dīlera Toma Hārtlija juniora starpniecību, kurš apgalvo, ka visi pieci Ferrari atrodas un ir reģistrēti Šveicē, kur par tiem nomaksāti visi nodokļi.

Vācu mediji gan apgalvo, ka Fetels vienā no pērnā gada intervijām izteicies, ka gadiem ejot, kļūstot nopietnāks un aizdomājoties par to, cik svarīgi ir taupīt pasaules resursus, iespējams tādēļ viņš šķiroties arī no benzīnu daudz patērējošiem spēkratiem.

Lai nu kā, bet viens Ferrari sportista kolekcijā tomēr paliks – tas ir modelis F40, kas savulaik piederējis izcilajam operdziedātājam Lučāno Pavaroti.

 

 

Foto: Ekrānbilde no instagram.com/tomhartleyjunior/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.