Labākās ekstras Ķīnas tirgum – Toyota prezentē modernizētā Camry Ķīnas versiju

Japānas autobūves uzņēmums Toyota iepazīstinājis ar modernizēto Camry sedanu Ķīnai, kur tas saņems ekstras, kas nav pieejamas citu pasaules tirgu versijām.

Ķīnas tirgum Toyota Camry tiek komplektēts ar 12,3 collu virtuālo mērinstrumentu paneli un 10,1 collu multimediju iekārtas ekrānu pretstatā analogajiem instrumentiem un 9 collu ekrānam, kas tiek piedāvāti sedana pircējiem citur pasaulē.

Ķīnas versijai iebūvēta modernākā multimediju iekārta, kas atbalsts balss vadību un spēj atjaunināt programmnodrošinājumu „pa gaisu”.

Citādi aprīkojuma komplekts ir līdzīgs tam, ko piedāvā Eiropas, Japānas un Amerikas sedaniem. Camry ieguvis paplašinātu elektroniskās palīdzības paketi, kas ietver automātisku bremžu sistēmu ar gājēju un velosipēdistu atpazīšanas funkciju ne tikai priekšā, bet arī perpendikulāros kursos, braucot līkumos. Tāpat ķīniešiem tiks piedāvāta G-Security drošības sistēma, ar kuru jūs varat attālināti bloķēt dzinēja iedarbināšanu un stūres iekārtu.

Vizuālo atšķirību skaitā ir savādākas formas aizmugures lukturi, jauni bamperi un lielāka radiatora reste. Automašīnu var pasūtīt ar vienkrāsas virsbūvi vai melnu jumtu un atšķirīgu virsbūves krāsojumu.

Vietējā uzņēmumā GAC-Toyota ražoto Camry varēs iegādāties ar 2,0 litru 178 Zs motoru, kas darbojas komplektā ar variatoru, 209 Zs spēcīgu motoru, ko komplektē ar 8-pakāpju automātisko kārbu un hibrīdiekārtu, kas darbojas kombinācijā ar variatoru un uz 100 km patērē vidēji 4,1 litru degvielas.

Modernizētā Toyota Camry Ķīnas tirgū kļūs pieejama līdz februāra beigām.

Foto: Ekrānbilde no Motor.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.