Nejēga sabojā ekskluzīvu 561 Zs Mercedes-AMG C 63 S (+ VIDEO)

Mēģinot izpildīt tā saucamo Burnout, dārgās Mercedes-AMG kupejas īpašnieks sabojā motoru, taču ne tikai – aizdegas arī mašīna un jāsauc palīgā ugunsdzēsēji.

Jaudīgs auto un nejēga braucējs – tā ir bīstama kombinācija. Šo teicienu apstiprinājis kāds jauns cilvēks Austrālijā, kurš cenšoties atstāt iespaidu uz apkārtējiem, mēģinājis izpildīt tā saucamo Burnout – efektīvu riteņu izspolēšanu. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem no motora izšāvās liesmas un mašīna aizdegās.

Video komentētāji nežēlo nicinošus epitetus neveiksmīgajam „zīmulim”, bet Mercedes tehnikas pazinēji spriež, ka vadītājs nav atslēdzis vilkmes kontroli un nav aktivizējis  Launch Control. Vācu Autobild piebilst, ka modernizētajam Mercedes-AMG C 63 S (pēc 2019.g.) šis process padarīts gana vienkāršs: jāatslēdz vilkmes kontrole, jāizvēlas Sport, Sport+ vai Race režīms, kreisā kāja uz bremžu pedāļa, labā uz gāzes – un aiziet!

Interesanti, ka šajā gadījumā apstiprinājies vēl viens teiciens: kas viegli nāk, tas viegli iet! – īpašnieks šo auto mazāk nekā pirms gada vinnējis speciālā loterijā, kas laimestā ik pēc pāris mēnešiem iekļauj kādu ekskluzīvu sporta auto.

Arī šajā gadījumā Mercedes-AMG C 63 S bija uzlabots ar Vossen riteņu diskiem, KW piekari, Panamericana radiatora resti , pārveidotu izplūdes sistēmu un motora vadības bloku, kas jaudu no standarta 510 Zs pacēla līdz 561 Zs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.