Volkswagen Arteon Plug-in-Hybrid jau var pasūtīt (+ FOTO)

Volkswagen flagmani Arteon tagad var iegādāties arī uzlādējamā hibrīdversijā. Vācijā šāds modelis maksās vismaz 51 064 eiro.

Volkswagen Arteon e-Hybrid kļuvis pieejams pasūtīšanai, turklāt gan hečbeka, gan universāla modifikācijā.

Arteon bāzes versija šādā izpildījumā netiek izlaista, taču dārgākajās komplektācijās Elegance un R-LINE to var iegādāties ar uzlādējamo hibrīdiekārtu, kas apvieno 1,4 litru 156 Zs benzīna motoru un 115 Zs elektromotoru. Sistēmas kopējā jauda ir 218 Zs un 400 Nm.

100 km/h šāds automobilis sasniedz 7,8 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 222 km/h. Ar elektrību eHybrid var veikt 59 km (57 km universāls) vajadzības gadījumā paātrinoties līdz pat 140 km/h.

Tā kā akumulators tiek atkārtoti daļēji uzlādēts, izmantojot atgūto bremzēšanas enerģiju, un braukšana līdz noteiktam kilometru skaitam iespējama arī elektriskā režīmā, VW Arteon eHybrid kopējā tāldarbība sniedzas pāri 900 kilometriem.

Vācijā tas maksās vismaz 51 064 eiro, bet universāls būs 900 eiro dārgāks.

Hibrīdmodelis tiks piedāvāts greznajā Elegance vai sportiskajā R-Line versijā. Abas versijas jau standarta izpildījumā aprīkotas ar diožu lukturiem, ciparu mērinstrumentiem, apsildāmiem sēdekļiem, progresīvo stūres iekārtu, automātisko klimatkontroli, parkošanās palīgsistēmu, adaptīvo kruīzkontroli, automātisko ārkārtas bremzēšanas sistēmu un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu.

Pirmos pasūtītos automobiļus ražotājs sola piegādāt vēl 2020.gadā.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.