Ūdeņraža auto par nepilniem 64 000 eiro- Toyota uzsāk jaunā Mirai pārdošanu

Japānas autobūves kompānija Toyota uzsākusi pieteikumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlas iegādāties jaunās paaudzes ar ūdeņradi darbināmo sedanu Mirai.

Toyota uzsāk Mirai otrās paaudzes modeļa tirdzniecību, prasot par bāzes versiju 63 900 eiro. Par šo summu klients iegūst videi draudzīgu automobili ar 182 zirgspēku elektromotoru, kas ar pilnu degvielas tvertni var nobraukt 650 km. Ražotājs norādījis, ka 4,90 m garā un 1925 kg smagā automašīna 100 km/h sasniedz 9,6 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 175 km/h.

Jaunajā paaudzē Toyota sedans no četrvietīga automobiļa pārtapis par piecvietīgu ģimenes auto, kas piedāvā augstu komfortu un drošības līmeni.

Jau bāzes versijā ūdeņraža degvielas auto būs komplektēts ar trīs zonu klimatkontroli un salona gaisa attīrīšanas sistēmu, kas izfiltrēs pat visniecīgākās putekļu daļiņas, bet Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplekss centīsies pasargāt pasažierus no visām iespējamām nelaimēm, automātiski bremzējot, piestūrējot un vadītāja nereaģēšanas gadījumā patstāvīgi novietojot automašīnu uz ceļa nomales.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.