Mitsubishi parāda pirmo jaunā Outlander attēlu; pirmizrāde februārī

Japānas autobūves uzņēmums Mitsubishi publicējis pirmo jaunās paaudzes Outlander attēlu, atklājot, ka pirmizrādi tas piedzīvos nākamā gada februārī.

Oficiālais tīzeris atklāj mazāk nekā pirms dažām dienām uzņemtie „spiegu attēli”, taču arī šeit saskatāms priekšpuses noformējums X-veida stilā, sašaurināti lukturi, durvju rokturi, jumta sliedes un daļa aizmugures luktura.

Pēc Mitsubishi galvenā dizainera Seidži Vatanabes teiktā, jaunā Outlander veidols aizsāk japāņu zīmola “nākamās paaudzes dizainu”.

Krosovers aizguvis virkni risinājumu no futūristiskā Engelberg Tourer koncepta, kas tika parādīts pagājušajā pavasarī. Būtiskāko atšķirību skaitā  vienkāršāki atstarotāji, savādāks radiatora režģa dizains un tradicionālie atpakaļskata spoguļi miniatūro kameru vietā.

Jaunā Mitsubishi Outlander pamatā, iespējams, būs CMF-C / D platforma, kuru automašīna dalīs ar jauno Nissan X-Trail. Motora klāstam var pievienoties 2,5 litru benzīna dzinējs, kas attīsta 184 zirgspēkus un 245 Nm griezes momentu, darbojoties pārī ar variatoru, bet Eiropas pircēji var rēķināties ar hibrīdmodeli, kas papildinās jaunā modeļa motoru izvēli.

Jaunā Outlander pirmizrāde notiks 2021. gada februārī. Pirmie ceturtās paaudzes modeli saņems pircēji ASV un Kanādā. Kad krosovers nonāks citās valstīs, vēl netiek ziņots.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.