Subaru prezentējis jauno BRZ (+ FOTO)

Japānas autobūves kompānija Subaru iepazīstinājusi ar sportiskās kupejas BRZ jaunās paaudzes modeli.

Subaru publicējis attēlus un atklājis informāciju par jaunās paaudzes BRZ. Toyota GT86 dvīnis ieguvis pilnībā jaunu izskatu ar jauniem bamperiem, radiatora resti, gaisa pievadiem, aerodinamikas elementiem, priekšas un aizmugures lukturiem, spoileri un riteņu diskiem.

Garumā jaunais BRZ pielicis 31 mm sasniedzot 4265 mm, platums palicis tas pats (1776 mm), bet augstums sarucis par 1 mm (1311 mm). Konstrukcijas kopējais svars pieaudzis par 7,7 kg, versijā ar automātisko kārbu sasniedzot 1307 kg.

Salonā iebūvēta Starlink multimediju sistēma ar astoņu collu displeju, Apple CarPlay un Android Auto atbalstu, kā arī ciparu mērinstrumenti ar septiņu collu ekrānu. Apdare ar kontrastējošām sarkanām šuvēm atgādina iepriekšējo BRZ un no tā mantots arī EyeSight drošības sistēmu komplekss.

Jaunajam modelim ir pārveidota šasija, kas kļuvusi stingrāka par 50 procentiem, uzlabojot vadāmību līkumos. Priekšējās piekares konstrukcijā joprojām izmanto McPherson balstiekārtu, savukārt aizmugurē ir dubultās sviras.

Iepriekš izmantotais divlitru atmosfēriskais agregāts ar 205 Zs jaudu nomainīts pret 2,4 litru Boxer motoru, kas attīsta 231 Zs un 249 Nm. Motors var sadarboties ar sešu pakāpju automātisko vai manuālo pārnesumkārbu. Ražotājs uzsver, ka pateicoties zemākiem motora stiprinājuma punktiem, inženieriem izdevās pazemināt automašīnas smaguma centru. Kupejas dinamiskie raksturlielumi vēl netiek atklāti, taču zināms, ka tā tiks piedāvāta vienīgi ASV tirgū (agrāk arī Eiropā), kur maksās aptuveni 27 000 dolāru.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.