Audi uzsāk modernizētā SQ2 iepriekšpārdošanu (+ FOTO)

Audi uzsāk modernizētā SQ2 iepriekšpārdošanu, Vācijā tas maksās vismaz 45 700 eiro.

Audi sportiskā krosovera jaudīgākā versija ir aprīkota ar pilnpiedziņu un S sporta piekari. Ražotājs norādījis, ka 300 ZS spēcīgais motors 100 km/h ļaus sasniegt 4,9 sekundēs. 2,0 TFSI turbo agregāts garantē 400 Nm griezes momentu diapazonā no 2000 līdz 5300 apgriezieniem minūtē, vajadzības gadījumā nodrošinot maksimālo ātrumu 250 km/h (elektroniski ierobežots). Standarta patēriņš atbilstoši NEFC ciklam ir 7,7 litri uz 100 kilometriem.

Septiņu pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbas S-Tronic pirmais pārnesums ar nolūku izveidots īss, turpretim septītais – garāks, lai varētu samazināt degvielas patēriņu. Turklāt sportiskais krosovers var izmantot ripošanas funkciju, kas dod vēl labāku rezultātu.

Audi SQ2 balstiekārta pazemināta par diviem centimetriem salīdzinājumā ar standarta modeli, progresīvā stūres iekārta padarīta vēl precīzāka, bet standarta braukšanas režīmu programmai ir piecas izvēles. Elektronisko stabilizācijas kontroli (ESC) var pārslēgt bezceļa režīmā, nospiežot pogu. LED lukturi ir krosovera standarta aprīkojumā, bet par piemaksu var tikt pie vēl efektīvākajiem Audi Matrix LED lukturiem.

Standarta komplektācijā būs arī automātiskā klimata kontrole, sporta stūre un sporta sēdekļi. Pie atšķirības pazīmēm jāpieskaita melns jumts, durvju paneļi no taustei tīkamāka materiāla, pedāļu uzlikas un kāju balsts no nerūsējošā tērauda, ​​apgaismotas sliekšņu uzlikas ar S logotipu. Kad aizdedze ir ieslēgta, displejos parādās īpašie S versijas sākuma ekrāni.

Elektronisko asistentu klāstā adaptīvais braukšanas palīgs, kas, braucot pa savu joslu uzņemas automašīnas vadību, kontrolē paātrināšanos un bremzēšanu, ņem vērā ceļa zīmes un atbilstoši tām regulē pārvietošanās ātrumu. Mazāk pieredzējušiem vadītājiem noderēs automātiskā parkošanās palīgsistēma, kas patstāvīgi novietos automašīnu izmēriem atbilstošā stāvvietā.

Audi SQ2 piegādes sāksies nākamā gada sākumā, cena Vācijas tirgū – vismaz 45 700 eiro.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.