Jauns Land Rover Defender salūst nenobraucot pat 300 km (+ VIDEO)

Žurnālisti no Fast Lane iegādājušies jaunu Land Rover Defender, lai veiktu testu sēriju, taču 55 935 dolāru vērtā automašīna nenobrauca pat 300 kilometrus.

Amerikāņu izdevuma Fast Lane žurnālisti izdevuši gandrīz 56 000 dolāru par pilnīgi jaunu Land Rover Defender apvidus auto, taču jau pēc 269 kilometru sākās problēmas ar apkārtskata kamerām un motoru.

Izmēģinājumu laikā Webster Pass testa trasē Kolorādo žurnālisti necentās pakļaut tikko iegādāto automobili pārspīlēti lielām slodzēm, taču, kad pēc pārtraukuma viņi pamēģināja iedarbināt motoru, uz paneļa iedegās Check Engine indikators. Pieslēgtā diagnostikas ierīce uzrādīja problēmas ar degvielas maisījuma veidošanu otrajā un trešajā cilindrā.

Automašīnu nogādāja dīlera servisā, kur defektu novērsa, taču drīz pēc atgriešanās pārstāja darboties apkārtskata kameras. Pārbaudot šo nebūšanu noskaidrojās, ka pārstājis darboties modulis, kas kontrolē kameru darbību.

Servisa darbinieki atzina rūpnīcas defektu, taču vajadzīgās detaļas noliktavā nebija. Turklāt otrās diagnostikas laikā signāllampiņa Check Engine iedegās atkal. Pēc ekspertu domām, apvidniekam būs jāmaina degvielas padeves sprauslas. Cik ilgs laiks būs nepieciešams automašīnas remontam, netiek ziņots. Divu ekspluatācijas dienu laikā jaunais Land Rover Defender nobrauca tikai 269 kilometrus.

Fast Lane ziņo, ka neveiksmīgais pirkums ir Land Rover Defender bāzes versijā – ar 300 Zs jaudīgu benzīna divlitru turbomotoru un astoņu pakāpju automātisko kārbu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.