Jaunais Audi A3 iegūst Plug-in hibrīda versiju (+ VIDEO)

Audi A3 motoru klāstam pievienojas Plug-in hibrīdversija, kas ar elektrību varēs veikt līdz pat 67 kilometru garu distanci.

Audi A3 modeļu piedāvājumam pievienojas uzlādējamais hibrīds А3 Sportback 40 TFSI e, kas radīts uz 1,4 litru benzīna motora bāzes. Šāds agregāts attīsta 150 Zs, bet hibrīdsistēmā iekļautais elektromotors pievieno 109 Zs – par 7 Zs vairāk nekā priekštecim. Darbojoties kopā ar sešpakāpju S-tronic robotizēto  pārnesumkārbu šī hibrīdsistēma ar 204 Zs kopējo jaudu 100 km/h ļaus sasniegt 7,6 sekundēs, bet maksimālais ātrums ir 227 km/h vai 140 km/h, ja automobilis pārvietojas elektriskā režīmā. 13 kWh akumulators ļaus veikt līdz pat 67 km, bet atjaunot enerģijas krājumus varēs no elektrotīkla (aptuveni četras stundas) vai izmantojot rekuperācijas režīmu.

Ārēji hibrīds atšķiras no parastā A3 ar uzlādes kabeļa pieslēgvietas vāciņu priekšējā spārnā un jauna dizaina diskiem (uzstādīti 15 collu diski, par maksu pieejami 16 vai 17 collu). Salonā arī ir atšķirības: tahometra vietu aizņem displejs, kas norāda akumulatora uzlādes līmeni un vēl nobraucamo distanci. Jau sērijveidā uzstādīti diožu lukturi, multifunkcionāla stūre un divzonu klimatkontrole, tāpat kā Comfort, Efficiency, Auto, Dynamic un Individual braukšanas programmas.

Eiropā Audi A3 Sportback 40 TFSI e cena būs vismaz 37 470 eiro, dīlercentros tas ieradīsies jau šoruden.

 

 

 

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.