Ferrari iepazīstina ar unikālo Omologata

Ferrari nodemonstrējis jaunu varenauto Omologata, kas izgatavots pēc kāda Eiropā dzīvojoša klienta pasūtījuma un tā arī paliks vienā vienīgā eksemplārā.

Ferrari Omologata izgatavots Ferrari One-Off programmas ietvaros un ir divpadsmitais pēc skaita unikālais automobilis, kas tapis šī projekta ietvaros.

Omologata ir Rosso Magma sarkana virsbūve, GT sacīkšu modeļiem raksturīgi apdares elementi un V12 motors, kas nepārprotami liecina par klienta izvēli.

Automašīna ir radīta uz Ferrari 812 Superfast bāzes, taču no donora tai palicis vien vējstikls un lukturi – viss pārējais divu gadu laikā ticis izmainīts un pārveidots, lai izpildītu klienta pasūtījumu un radītu unikālu sacīkšu kupeju ar atsauci uz aizgājušo gadu itāļu ražotāja varenauto. Uz to norāda 60.gadiem raksturīgais aizmugures noformējums ar žalūzijām un gaisa uztvērēju forma priekšpusē, tāpat kā sporta sēdekļi ar zilas ādas un Aunde džinsa kombināciju, priekšējā paneļa un stūres dekori ar „saplaisājušas krāsas” efektu un „metāliskie” durvju rokturi.   

Ferrari Omologata cena netiek atlāta, taču zināms, ka darbs pie tā ildzis divus gadus, bet pasūtītājs ir kāds klients no Eiropas.

 

Foto: Ekrānbilde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.