Jeep jaunais flagmanis – amerikāņi iepazīstina ar Grand Wagoneer konceptu (+ FOTO)

ASV autobūves kompānija iepazīstinājusi ar jaunā flagmaņa Grand Wagoneer konceptu. Sērijveida modelis gaidāms nākamgad.

Jeep atklājis gaidāmā flagmaņa konceptu, taču par tehnisko pusi informācijas vēl maz. Zināms, ka automašīnai būs pieejamas trīs pilnpiedziņas sistēmas un Quadra-Lift pneimatiskā piekare, bet dzinēju gammā būs arī uzlādējamais hibrīds.

Automobilim būs trīs sēdekļu rindas un septiņi multimediju-informācijas sistēmas ekrāni: 12,3 collu mērinstrumentu panelis, 12,1 collu Uconnect 5 multimediju ekrāns un 10,25 skārienekrāns pasažieriem veido priekšējās rindas piedāvājumu, bet vēl viens 10,25 collu ekrāns zem multimediju sistēmas paredzēts salona komforta iestatījumu kontrolei. Pārējie trīs ekrāni atrodas aizmugurē: divi 10,1 collu displeji katram pasažieriem, viens ekrāns ar 10,25 collu izmēru – viduskonsolē, kas iebūvēta starp abiem atsevišķajiem sēdekļiem.

Citas neparastas iespējas ietver 23 skaļruņu audio sistēmu no McIntosh, kas specializējas augstākās klases ar rokām būvētu skaļruņu ražošanā. Šis uzņēmums iepriekš nesadarbojās ar Jeep. Iespējams, šāda sistēma gan būs pieejama tikai sērijveida Grand Wagoneer dārgākajām versijām.

Jeep flagmaņa ražošana tiks organizēta Detroitas rūpnīcā. Tirgū topošajam Jeep Grand Wagoneer būs jākonkurē ar Mercedes-Benz GLS un Range Rover augstākās klases apvidus automobiļiem.

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.