Mercedes uzlabo G-klases apvidnieku (+ FOTO)

Vācijas autobūves kompānija Mercedes-Benz uzlabojusi G-klases apvidus auto piedāvājumu, paplašinot aprīkojuma klāstu, ieviešot jaunas individualizācijas paketes un veicot izmaiņas motoru klāstā.

Būtiskākās izmaiņas saistās ar rokādi motoru klāstā – no tā svītrota versija G 500 ar 422 Zs V8 benzīnnieku, bet versija G 400 d, kas agrāk bija pieejama kā īpašais modelis, tagad pārvietota uz pamatpiedāvājumu.

Pēc veiktajām pārmaiņām G-klase turpmāk būs pieejama ar diviem sešcilindru dīzeļdzinējiem (286; 330 Zs), bet pēc atteikšanās no G 500, vienīgā benzīna versija būs AMG G 63 ar 585 Zs motoru.

Salonā pamanāmākās pārmaiņas ir 12,3 collu ciparu mērinstrumentu panelis un multimediju ekrāns tādā pašā formātā. Agrāk to varēja iegūt par 1012 eiro papildmaksu, tagad tas iekļauts jau bāzes aprīkojumā, tāpat kā bezrāmja salona atpakaļskata spogulis, kas agrāk bija ādas apdares paketes sastāvdaļa.

Vēl vairāk individualizācijas iespēju paveras izvēloties ražotāja nokomplektētās aprīkojuma paketes, piemēram, Night Paket, Edelstahl Paket vai Park Paket, kas pievienos atpakaļskata kameru drošākiem manevriem.

No funkcionāliem jaunieguvumiem jāizceļ jaunā braukšanas programma Desert, kas būs labākais palīgs, pārvarot smilšainus ceļa posmus.

Modernizētā G-klases apvidus auto ražošana sāksies 1.septembrī.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.