“Auto spiegi” pamana jauno BMW M4 (+ FOTO)

Auto jaunumu medniekiem izdevies nobildēt jaunās paaudzes BMW M4. Automašīna ir sērijveida izpildījumā un to vairs nesedz maskējošās uzlīmes.

Bimmer Post interneta vietnē publicēti BMW 4.sērijas jaunās paaudzes visjaudīgākā modeļa M4 attēli. Automobilis tajos redzams bez maskēšanās pazīmēm, tādēļ labi saskatāms masīvāks nekā standarta modelim priekšējais buferis ar lielākiem gaisa pievadiem un apakšā izveidotu spoileri, kā arī zīmīgais vertikālais radiatora režģis ar horizontāliem spraišļiem (standarta versijai – šūnveida).

Pagaidām nav zināms, kad 4.sērijas M modelis nonāks tirdzniecībā un kādu motoru tas iegūs. Neoficiāla informācija liecina, ka jaudīgāko modifikāciju varētu aprīkot ar 3.0 litru sešcilindru agregātu, kas attīstītu 480-500 Zs un darbotos kombinācijā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Atgādināsim, ka 4.sērijas jaunās paaudzes kupeja debitēja šonedēļ, bet tirgū to gaida rudenī. Līdz šim jaudīgākais izziņotais motors pienākas versijai M440i xDrive. Tas attīsta 374 Zs un 500 Nm, palīdzot 100 km/h sasniegt 4,5 sekundēs.

Foto: Ekrānbilde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.