Audi izlaidīs cenu ziņā pieejamu elektromobili

Audi vadība apstiprinājusi kompakta un cenu ziņā pieejama pilsētas elektroautomobiļa projektu. Tirgū tas varētu nonākt 2022.gadā un maksāt aptuveni 20 000 eiro.

Intervijā izdevumam Auto Express viens no Audi vadošajiem menedžeriem Fermins Santoss pastāstījis, ka kompānija izlaidīs kompaktu pilsētas elektroautomobili, kas varēs konkurēt ar Honda un Mini elektriskās piedziņas modeļiem.

Zināms, ka elektriskā Audi pamatā būs vienkāršota MEB platformas versija MEB Entry, bet attālums, ko varēs veikt ar pilnībā uzlādētu akumulatoru būs aptuveni 240 km. Plānots, ka pirmais šo arhitektūru izmēģinās hečbeks, kas izgatavots pēc koncepta Volkswagen ID.Entry motīviem. Tas notiks 2022.gadā, bet platformas brālis no Audi varētu tikt veidots pēc līdzības ar pērn parādīto konceptu Al:me un parādītos tuvāk gada beigām. Pateicoties vienkāršotajai platformai Audi varētu piedāvāt cenu aptuveni 20 000 eiro robežās, kamēr vēl vēlāk plānotās „mazbudžeta” versijas no Seat un Škoda, varētu uzrunāt vēl plašāku pircēju loku.

Tikmēr jau droši zināms, ka jau nākamgad ceļu pie pircējiem sāks pilnībā elektriskais Q4 e-tron – krosovers, kas taps uz parastās MEB platformas.

Koncepts Audi Al:me Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.