Audi vēlās katru desmito autostāvvietu aprīkot ar uzlādes iekārtu (+ FOTO)

Vācijas autobūves kompānija Audi investēs 100 miljonus eiro, lai tuvāko divarpus gadu laikā izveidotu vairāk nekā 4500 elektrisko transportlīdzekļu uzlādes punktu.

Audi izbūvēs vairāk nekā 4500 uzlādes punktu Vācijā, Beļģijā un Ungārijā, turklāt vairums no tiem būs publiski pieejami. Projekta investīciju apjoms ir aptuveni 100 miljoni eiro, un tas ir vienīgais šāda veida projekts Vācijā.

Ja projekts tiks realizēts, katra desmitā Audi autostāvvieta iegūs savu elektromobiļu uzlādes punktu. Kad tas noslēgsies, tikai Ingolštates apkaimē vien būs pieejami 3500 uzlādes punkti, Nekārsulmē – 1000, bet Briselē un Ģērā – gandrīz 100.

Uzlādes infrastruktūra tiek veidota arī Audi Meksikas rūpnīcā Sanhosē Čiapa. Tam jāpieskaita arī mācību centra kapacitāte Minhenes lidostā.

Briseles, Ingolštates un Nekarsulmas apvidū uzņēmuma rīcībā jau ir uzlādes infrastruktūra ar kopējo savienoto slodzi 21 megavats, kas atbilst 14 000 iedzīvotāju pilsētas iedzīvotāju elektrības patēriņam. Tajos ietilpst 600 uzlādes punkti ar jaudu līdz 22 kilovatiem un 60 līdzstrāvas savienojumi ar jaudu no 50 līdz 350 kW.

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.