Ukraiņu armijas apvidnieks Novator tagad arī civilajā versijā

Ukraiņu armijas apvidus auto Novator tiks ražots arī civilajā versijā un tirgū nonāks 2020.gadā.

Kijevā bāzētā kompānija “Ukrainas bruņutehnika” darījusi zināmu, ka 2020.gadā pārdošanā nonāks apvidus auto Novator civilā versija CV (civilian vehicle), kas atšķirsies ar vieglākām bruņām. Šāds transportlīdzeklis tāpat kā militārā versija būs izgatavots uz Ford F-150 platformas un apgādāts ar amerikāņu 6,7 litru turbodīzeli, kas attīsta 300 Zs. Pārī ar astoņu cilindru motoru strādās sešu pakāpju automātiskā pārnesumkārba, nodrošinot maksimālo ātrumu 180 km/h – par 40 km/h vairāk nekā armijas variantam.

Abu versiju gabarīti ir identiski: garums/augstums/platums attiecīgi 5800, 2164 un 2405 mm, bet kravnesība civilajai versijai par tonnu lielāka, sasniedzot 2 tonnas.

Novator- CV būs komplektēts ar regulējamu pneimatisko balstiekārtu, nakts redzamības iekārtu, ugunsdzēšanas sistēmu, klimata kontroli, kā arī ar 30 m elektrisko vinču. Uzņēmums apgalvo, ka visurgājējs spēj līdz pat 0,7 m dziļus ūdens šķēršļus.

Ražotājs atklāj, ka Novator-CV parādīšanās tirgū ir saistīta ar lielo interesi no privātpersonu puses. Civilās versijas cenas tiks paziņotas tuvāk pārdošanas sākumam, kas plānots 2020. gadā.

 

 

 

Foto: Ekrānbilde

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.