Prezentēts īpaši greznais un dārgais Maybach krosovers (+ FOTO)

Mercedes-Benz iepazīstinājis ar Maybach GLS – īpaši greznu un dārgu krosoveru, kas kļūst par pirmo šāda veida modeli prestižās Maybach markas piedāvājumā.

No parastā Mercedes GLS krosovers Mercedes-Maybach GLS 600 atšķiras ar milzīgo hromēto radiator resti, īpašiem 22 collu riteņiem, divkrāsu virsbūvi, kas pieejama astoņos dažādos krāsu salikumos un tikai šim modelim izstrādātiem alumīnija kāpšļiem (tumsā izgaismojas), kas izbīdās sekundes laikā un var izturēt 200 kg svaru.

5,21 m garo vācu krosoveru varēs pasūtīt piecvietīgā versijā vai konfigurācijā ar četrām sēdvietām un diviem atsevišķiem sēdekļiem aizmugurē. Visiem sēdekļiem būs elektriskās regulācijas un masāžas funkcija ar „ripojošo akmeņu” efektu.  Pasažieru rīcībā arī četru zonu klimatkontrole, skārienjutīgās planšetes un panorāmas jumts. Četrvietīgo variantu par papildmaksu var aprīkot ar ledusskapi šampanietim un īpašu nodalījumu sudraba vīna glāzēm, kuras var izvēlēties uzņēmuma katalogā. Automobilim izstrādāts speciāls aromāts, kas apvieno “Osmanthus” auga (pieder olīvkokiem), pikantas tējas un augstvērtīgas ādas smaržu.

Mercedes-Maybach GLS 600 tiek komplektēts ar modernizētu četrlitru divturbīnu V8 motoru, kas attīsta 558 Zs (730 Nm) un darbojas kombinācijā ar deviņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Paātrinājumā palīdzēs EQ Boost tehnoloģiju ar 48Velektrisko sistēmu un starterģeneratoru, kas garantē papildu 22 Zs un 250 Nm. 100 km/h automašīna var sasniegt 4,9 sekundēs, bet maksimālais ātrums elektroniski ierobežots līdz 250 km/h.

Mercedes-Maybach GLS 600 bāzes komplekts ietver pneimatisko balstiekārtu ar adaptīvajiem amortizatoriem un aktīvo kruīza kontroli. Par papildu samaksu automašīnu var aprīkot ar patentētu hidropneimatisko balstiekārtu E-Active Body Control, kas darbojas, pateicoties iebūvētajai 48 voltu elektrosistēmai. Šī tehnoloģija skenē brauktuvi, pielāgojot optimālus amortizatoru un atsperu stingrības iestatījumus atkarībā no ceļa seguma, pretojas virsbūves sasverēm visos virzienos un nodrošina vēl neredzētu komfortu automašīnas pasažieriem.

Mercedes-Maybach GLS 600 tirgū nonāks 2020. gada otrajā pusē. Par vācu krosovera galvenajiem konkurentiem kļūs Bentley Bentayga un Rolls-Royce Cullinan.

 

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.