Ford atved uz Eiropu Mustang55 – 55.gadu jubilejas modeli (+ FOTO)

Augustā Ford Eiropas tirgū uzsāks muskuļauto Mustang55 tirdzniecību. Tas būs jubilejas modelis, kas veltīts modeļa 55.gadskārtai un atšķirsies ar īpašu noformējumu.

No ārpuses Mustang55 varēs atšķirt pēc divām melnām svītrām uz motora pārsega un virsbūves apakšmalā, melnā jumta (fastback versijai), melniem 19 collu riteņu diskiem, aizmugures spoilera (piemaksa) un emblēmām ar versijas uzrakstu melnā krāsā. Salonā būs oriģināls ātrumpārslēgs un Bang & Olufsen audio sistēma.

Eiropas tirgū jubilejas modelis tiks piedāvāts ar piecu litru 450 Zs V8 motoru.

Ražotājs ieviesis nelielas pārmaiņas arī versijai ar 2,3 litru EcoBoost motoru – tagad tai pieejama izplūdes sistēma ar Active Valve Performance funkciju, kas ļauj regulēt skaņu, kā arī dekori Shelby GT350 un GT500 stilā.

Mustang automobiļiem turpmāk būs iespēja izmantot funkciju FordPass Connect, kas ļauj pieslēgt internetam līdz pat 10 ierīcēm, centrālā konsole ieguvusi ādas apdari, bet salonu var uzlabot ar oglekļa šķiedras dekoriem.

Mustang55 tirdzniecība sāksies augustā. Pieejamas divas versijas: kupeja un modelis ar salokamo mīkstā materiāla jumtu. Lielbritānijā Mustang55 ar V8 motoru maksās vismaz 42 810 mārciņu (48 100 eiro).

 

Foto: Publicitātes attēls

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.