”Daimler” neziņā, kā Kims Čenuns ticis pie tā limuzīniem

Vācijas autobūves koncerns “Daimler”, kas ražo Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna izmantotos bruņotos limuzīnus, paziņojis, ka tam nav nekādu ideju, kā viņš tos dabūjis, un kompānijai nav darījumu ar Ziemeļkoreju.

Kims ir raisījis izbrīnu, izmantojot “Daimler” limuzīnus vairākos augstākā līmeņa samitos, tostarp šonedēļ Krievijas Tālo Austrumu pilsētā Vladivostokā, kur viņam bija tikšanās ar Vladimiru Putinu, kā arī abās tikšanās reizēs ar ASV prezidentu Donaldu Trampu.

ANO noteiktās sankcijas Ziemeļkorejai par tās kodolprogrammu ietver aizliegumu tai pārdot luksusa preces, ieskaitot limuzīnus.

Neskatoties uz to, Kimu Vladivostokā gaidīja divi limuzīni “Mercedes Maybach S600 Pullman Guard” un “Mercedes Maybach S62”. Domājams, ka “Mercedes Maybach S600 Pullman Guard” viņš izmantoja arī abos samitos ar Trampu pagājušā gada jūnijā Singapūrā un Hanojā februārī.

“Mums absolūti nav nekādu ideju, kā šie transportlīdzekļi tika piegādāti Ziemeļkorejai,” pavēstīja “Daimler” preses pārstāve Silke Mokerta. “”Daimler” korekts produktu eksports atbilstoši likumam ir atbildīgas uzņēmējdarbības fundamentāls princips.”

Foto: Ekrānšāviņš no Youtube.com

Dalies:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.