“Ford” parāda oficiālos jaunā “Focus” testu prototipa attēlus (+ FOTO)

“Ford” publicējis kompaktās klases hečbeka “Focus” oficiālos testu prototipa attēlus, iezīmējot ceļu jaunajam modelim, kas pircējus sasniegs 2018.gadā.

Ceturtās paaudzes modelis zaudēs aptuveni 50 kg, toties riteņu bāzes izmērs pieaugs par 50 mm, garantējot vairāk vietas aizmugurē sēdošajiem.  Zināms, ka modifikāciju klāstam pievienosies pēc līdzības ar „Fiesta Active” veidots „visādceļu” variants ar virsbūves aizsargiem.

“Focus” bāzes modelis iegūs trīscilindru motoru ar viena litra darba tilpumu, kas pieejams trīs versijās – ar 100, 125 un 140 Zs jaudu. Motoru izvēlē būs arī 1,5 un 2,0 litru benzīna agregāti ar jaudu līdz pat 280 Zs, kā arī tāda paša darba tilpuma dīzeļi.

Saskaņā ar agrāk izplatīto informāciju jaunajam  Focus vajadzēja debitēt janvāra sākumā – Detroitas motoršovā, taču tagad tiek ziņots, ka pirmizrāde notiks martā gaidāmajā Ženēvas autoizstādē.

“Ford Focus” amerikāņu kompānijas piedāvājumā ienāca 1998.gadā, 2004.gadā tika laista klajā otrā paaudze, bet trešās paaudzes modelis ir kopā ar mums no 2011.gada.

 

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.