“Toyota” jaunais dzīvesstila auto koncepts (+ foto)

Japānas autobūves koncerns “Toyota” Losandželosas motoršovā (no 1.12) izrāda savu jauno “Lifestyle” vīziju, kas tiek piedāvāta ar nosaukumu “Future Toyota Adventure Concept” (“FT-AC”).

“FT-AC” izceļas ar uzkrītoši zaļu krāsojumu, ko dažādo sudrabkrāsas virsbūves balsti un melnas riteņu arkas. Automobilim ir augsts klīrenss, rupja protektora bezceļu riepas, piekares elementu, arku un sliekšņu aizsargi, kā arī jumta bagāžnieks un velosipēdu turētājs aizmugurē.

Sarežģītā apvidū palīdzēs pilnpiedziņa ar aktīvo griezes momenta sadali un diferenciāļa bloķetājs, bet par pienācīgu apgaismojumu arī vistumšākajā naktī gādās jaudīgi LED un miglas lukturi, papildu starmeši (pie jumta bagāžnieka priekšā un aizmugurē) un infrasarkanie lukturi. Pēdējos, tāpat kā miglas lukturus, var no saviem stiprinājumiem izņemt un izmantot mazajiem izlūkbraucieniem ar līdzpaņemtajiem velosipēdiem.

Ražotājs neatklāj informāciju par “FT-AC” spēka iekārtu, vien norāda, ka motortelpā var atrasties kā jaudīgs benzīna dzinējs, tā arī jaunākās paaudzes hibrīdiekārta.

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.