90% brāķis? – mediji: gandrīz visās pilnīgi jaunajās Tesla mašīnās sastopami defekti

Pēc tam, kad Tesla Model S un X nobrauc no konveijera, gluži jaunās mašīnas spiestas veikt vēl vienu apstāšanos, lai novērstu defektus, apgalvo aģentūra Reuters.

Saskaņā ar šī medija rīcībā esošo informāciju, 90% pilnīgi jauno Tesla elektromobiļu no konveijera nobrauc ar defektiem vai dažādām vainām, kuras jānovērš, kamēr, piemēram, Toyota šādu automobiļu ir mazāk nekā 10%.

Kā atzīmē Reuters, hroniskie defekti varētu liecināt par to, ka Tesla joprojām mēģina noregulēt pamatražošanas konveijera darbību. Defektu skaitā ir gan nenozīmīgi bojājumi (skrāpējumi, iespiedumi virsbūves paneļos), gan sarežģītāk novēršamas lietas, piemēram, salona hermetizācijas bojājumi, spraugas starp paneļiem utt.

Kompānijas darbinieki atklājuši, ka viegli novēršamie defekti neaizņem daudz laika, bet sarežģītākiem darbiem mašīnas pārvieto uz atklātu laukumu rūpnīcas teritorijā, kur dažbrīd sakrājoties pat 2000 automobiļu.

Tesla Motors atsacīties atzīt, ka šādi laukumi eksistē un uzsvēris, ka jauno automobiļu kvalitātes pārbaudes ir ārkārtīgi stingras, tādēļ tiekot novērsti pat niecīgākie defekti vai bojājumi.

 

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.