Pilnīgi jaunais Subaru XV saņem maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu 2017. gada Euro NCAP drošības testā

Pilnīgi jaunais Subaru XV ir ieguvis maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu 2017. gada Eiropas jauno automašīnu novērtēšanas programmas (Euro NCAP)*4 drošības testā.

Pilnīgi jaunais Subaru XV ir pirmais modelis, kas veidots uz jaunās Subaru globālās platformas (SGP), kas sniedz augstāku drošības, braukšanas baudījuma un komforta līmeni. SGP piedāvā ievērojamus virsbūves un šasijas stingrības uzlabojumus, bet trieciena enerģijas absorbēšanas spēja ir paaugstinājusies par 40% salīdzinājumā ar pašreizējiem modeļiem.

Pilnīgi jaunais Subaru XV modelis ir aprīkots ar 7 drošības spilveniem, tostarp vienu SRS ceļgalu drošības spilvenu vadītājam, un uzlabotām drošības jostām ar bloķējamu mēlīti, kas mazina savainojumus un labāk aizsargā visus pasažierus sadursmes gadījumā.

Subaru EyeSight vadītāja palīgsistēma, kas ir iekļauta Subaru XV pamataprīkojumā, uzrādīja ļoti labus rezultātus Euro NCAP autonomās avārijas bremzēšanas testā ar citiem transportlīdzekļiem un gājējiem. EyeSight vadītāja palīgsistēma sastāv no divām digitālajām stereoskopiskajām kamerām, kas uzrauga satiksmes plūsmu, brīdina vadītāju par priekšā esošajiem riskiem un iedarbina pirmssadursmes bremzēšanu ārkārtas situācijās. EyeSight sistēma pilda arī sānu kontroles atbalsta funkcijas, brīdinot vadītāju par neparedzētu novirzīšanos no braukšanas joslas un palīdzot palikt ieņemtajā joslā.

“Drošība ir Subaru pamatvērtība. Šī ir jau sestā reize pēc kārtas, kad Subaru saņem prestižo Euro NCAP 5 zvaigžņu vērtējumu,” saka Masamiči Kudo, Subaru Europe prezidents un izpilddirektors.

Pilnīgi jaunā Subaru XV drošība ir augstu novērtēta visā pasaulē. Tas ieguva maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu Japānas NCAP trieciena testos, sasniedzot visu laiku augstāko rezultātu. ASV jaunais Subaru XV saņēma 2017. gada TOP SAFETY PICK+ vērtējumu no Lielceļu drošības apdrošināšanas institūta (IIHS).

Jaunais Subaru XV būs pieejams mūsu autosalonos 2017. gada decembrī. Jaunā Subaru XV cena sākas no 22 990 EUR€.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.