1,6 miljoni eiro – Ķīnas apvidnieks turīgiem arābiem (+ foto)

Ķīnas kompānija “IAT Design” Dubaijas motoršovā demonstrē sešmetrīgu apvidus auto “Karlmann King”, kas uzbūvēts, izmantojot amerikāņu “Ford F-450 Super Duty” tehnisko bāzi.

Ķīniešu apvidnieks izgatavots uz smagā pikapa “Ford F-450 Super Duty” bāzes, kas savā dzimtenē ASV maksā 71 300 dolāru. Zināms, ka “Kalmann King” atstāts rūpnīcas dzinējs – 6,8 litru desmit cilindru benzīna agregāts, kas attīsta 367 Zs un 620 Nm, savukārt eksterjers un interjers piedzīvojis pamatīgas pārmaiņas.

Tagad tam ir šķautnēm pārbagāta virsbūve ar ģeometriskas formas logiem, trijstūrainiem spoguļiem, masīvu buferi un milzīgu radiatora resti, kuras centrā firmas emblēma no tīra zelta. Bruņu mašīnai līdzīgā transporta interjers izdarināts ar alkantaru, ādu un koku. Aprīkojumā ietilpst apzeltīti glāžu turētāji, atdzesējams nodalījums dzērieniem, tējas trauku komplekts, stereo sistēma ar 20 skaļruņiem, ērti galdiņi darbam ar planšetdatoriem un karaoke iekārta ar trīsdimensiju ekrānu.

Pilnībā aprīkota automašīna sver 6,5 tonnas (bāzes versija 4,5), tā ir 5,99 m gara, 2,48 m augsta un tikpat plata, bet braukšanas komfortu ražotājs centies nodrošināt ar pašu konstruētu pneimatisko piekari.

“Karlmann King” maksimālais ātrums nav sevišķi liels – tikai 140 km/h, toties cena ir 1,6 miljoni eiro, neskaitot ekstras. 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.