“Škoda Karoq” – daži attēli un jauna informācija (+ foto)

Čehijas autobūves kompānija “Škoda” publicējusi dažus attēlus un jaunu informāciju par gaidāmo jaunumu – krosoveru “Karoq”, kas nomainīs modeli “Yeti”.

Jau bija zināms, ka jaunais krosovers izmantos “Volkswagen” koncerna universālo MQB platformu, tiks komplektēts ar benzīna (115-220 ZS) un dīzeļa (115-184 ZS) motoriem, lielāko daļu tehnisko risinājumu, mezglu un detaļu dalot ar spāņu kompānijas “Seat” ražoto krosoveru “Ateca”. Patiesībā “Karoq” radinieku saime ir gana kupla – līdzīgi tehniskie gēni ir ne tikai jaunākajam “Audi” krosoveram “Q2”, bet arī šogad tirdzniecībā gaidāmajam “Volkswagen T-Roc” un jau zināmajam “VW Tiguan”, bet nākotnē tiem pievienosies “Audi Q3” pēctecis, kā arī vēl nezināma nosaukuma “Škoda” SUV.

Tagad “Škoda” atklājusi, ka “Karoq” ir 4382 mm garš, 1841 mm plats un 1605 mm augsts. Riteņu bāze sasniedz 2638 mm, bet bagāžnieka tilpums – 479–588 litrus. Šādas tilpuma variācijas iespējamas tādēļ, ka “Karoq” aizmugures sēdekļiem izmantota “Vario-Flex” sistēma (papildmaksa), kas sastāv no trim atsevišķiem sēdekļiem, kurus var individuāli regulēt, noliekt vai izmontēt pavisam. Karoq maksimālā bagāžas nodalījuma ietilpība ir 1810 litri.

Automobilis komplektēts ar diožu lukturiem gan priekšā (ieskaitot dienasgaitas, miglas un pagriezienu lukturus), gan aizmugurē, kā arī diožu salona komforta apgaismojumu, kas pieejams 10 variantos.

“Škoda Karoq” pirmizrāde plānota 18.maijā, Stokholmā. 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.