Septiņvietīgais “Buick Enclave” pieaug izmēros (+ foto)

Ņujorkas motoršovā “General Motors” sastāvā ietilpstošā autobūves kompānija “Buick” prezentē jauno 2018.gada “Enclave” apvidus auto.

“Buick Enclave” ir viens no trim tehniskajiem dvīņiem, kas tiek ražots uz vienas platformas ar “GMC Acadia” un “Chevrolet Traverse”, un, ja “Acadia” mainot paaudzes, sarucis izmēros, tad “Buick” modelis tieši pretēji – krietni pielicis, sasniedzot 5,19 m garumā un 3,07 m pēc riteņu garenbāzes parametriem. Līdz ar to komfortablāk varēs izvietoties tie pasažieri, kam jāsēž trešajā rindā.

Pie septiņvietīgā krosovera plusiem jāpieskaita iespēja otro un trešo sēdekļu rindu iegremdēt grīdā, panākot plašu bagāžas telpu ar līdzenu grīdu, pilnpiedziņas sistēma, kas pieejama papildaprīkojuma klāstā, kā arī drošības sistēmu komplekss, kurā iekļauti septiņi gaisa drošības spilveni, parkošanās sensori priekšā un aizmugurē, sistēma, kas brīdina par iespējamo sadursmi, aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēma, joslas uzturēšanas palīgsistēma, multimediju sistēma ar atpakaļskata kameru, viedtālruņu atbalstu un interneta pieslēgumu.

“Enclave” motortelpā atrodas 3,6 litru benzīna agregāts, kas attīsta 309 Zs (353 Nm) un darbojas tandēmā ar deviņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Jaunā “Buick Enclave” tirdzniecība sāksies 2017.gada rudenī, cena – sākot no aptuveni 42 000 dolāru.

 

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.