Ķīnas kompānija izgatavo sedanu ar “Volvo” komponentiem

Jaundibinātā automarka “Lynk&Co”, kas tāpat kā zviedru “Volvo” pieder Ķīnas kompānijai “Geely”, gaidāmajā Šanhajas motoršovā (no 21.04) nodemonstrēs konceptuālu sedanu “03”, kas izgatavots, izmantojot jaunāko “Volvo” komponentus.

“Lynk & Co” sedana vizuālo tēlu veidojis Pīters Horberijs – speciālists, kurš savulaik bijis arī “Volvo” galvenā dizainera godā, savukārt tehniskās bāzes pamatā ir CMA platforma, ko kopīgiem spēkiem izstrādājuši “Volvo” un “Geely” inženieri.

Tuvākajā nākotnē šī platforma tiks izmantota ne tikai “Volvo” kompaktā krosovera “XC40” un hečbeka “V40” ražošanai, bet arī citiem 40.saimes modeļiem, ieskaitot sedanu un universālu.

Plānots, ka “Lynk & Co” sedana sērijveida versija būs aprīkota ar 1,5 litru 180 Zs turbo motoru un septiņu pakāpju robotizēto pārnesumkārbu. Vēlāk tiks pievienota hibrīdversija, ko izveidos uz jau minētā 1,5 litru motora bāzes, kā arī 2,0 litru agregāts ar 240 Zs jaudu.

“Lynk & Co” sedana ražošana Ķīnā sāksies jau šī gada beigās, bet 2019.gadā to paredzēts piedāvāt arī Eiropas un ASV tirgos.

Interesanti, ka savus automobiļus “Lynk & Co” plāno piedāvāt tiešsaistē, turklāt vienā vienīgā komplektācijā. 

Foto: Publicitātes auto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.