Audi atklāj, kad uzsāks jauno Audi Q8 un Q4 ražošanu

Premium klases autobūves zīmols Audi 2018. un 2019. gadā uzsāks divu jaunu modeļu Audi Q8 un Audi Q4 ražošanu, tādējādi paplašinot Q līnijas auto klāstu.

Šonedēļ tapa zināms, ka Q8 Eiropas un arī Latvijas tirgum tiks ražots Audi rūpnīcā Bratislavā (Slovākijā) un pirmos spēkratus mūsu ielās redzēsim jau nākamgad. Savukārt Q4 modelis pircējiem tiks piegādāts 2019. gadā un tiks ražots Gioras rūpīcas Ungārijā.

Pērn Latvijā populārākais Audi modelis bija Q5, apliecinot SUV klases automobiļu lielo popularitāti. Ar diviem jaunajiem Q modeļiem Audi paplašinās jau esošo Q līnijas piedāvājumu, nodrošinot vēl plašākas izvēles iespējas SUV kategorijā.

Audi Q8 demonstrē Coupe dizaina un ietilpīgās, daudzfunkcionālās SUV klases sintēzi, piedāvājot tā īpašniekam visjaunākās tehnoloģijas – izcilas autovadītāja palīgsistēmas, kā arī informācijas un izklaides sistēmas. Jaudīgais un efektīvais Audi Q8 nodrošina kopējo jaudu 330 kW un maksimālo griezes momentu 700 Nm. Audi Q8 tiks ražašots Bratislavā, kur jau kopš 2005. gada top Audi Q7 modeļi.

Ar Audi Q4, kas būs pieejams 2019. gadā, zīmols ienāks kompakto apvidus automobiļu segmentā (CUVs). Sportiskais Audi Q4 automobilis ar tam raksturīgo Coupe stila dizainu ierindosies starp Q3 un Q5 modeļiem. Kopā ar jauno Audi Q4 Ungārijas rūpnīca no 2018. gadu pārņems arī Q3 kompaktā SUV modeļa ražošanu.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.