Volvo FH un FH16 jaunā īpašā versija ‒ Volvo Ocean Race Limited Edition 2017–2018 (+ foto)

Volvo FH un Volvo FH16 tagad ir pieejama jauna, ekskluzīva versija, kas radīta, iedvesmojoties no Volvo Ocean Race burāšanas sacensībām, kas sāksies šoruden.

Volvo Ocean Race Limited Edition 2017–2018 apvieno ļoti labu aprīkojumu un augstu komforta līmeni ar unikālu dizainu, tā būs pieejama ierobežotā daudzumā. Klientiem, kuri vēlas papildu drošību un veiktspēju, ir iespēja papildus izvēlēties vairākus papildaprīkojuma komplektus.

„Piedzīvojumi, sacensību gars un progress ‒ Volvo Ocean Race Limited Edition 2017‒2018 var aprakstīt ar tādiem pašiem vārdiem kā pašas sacensības. Mēs esam izveidojuši kravas automašīnu ar unikālu raksturu, kas domāta autovadītājiem, kuri lepojas ar savu darbu un saviem transportlīdzekļiem un izvēlas tikai vislabāko,” saka Helēna Fredanga (Helene Fredäng), Volvo Trucks virsmas materiālu eksperte.

Volvo dizaineri kravas automašīnas dizainu veidojuši, balstoties uz Volvo Ocean Race maršruta elementiem, jūras kartēm un ar jūru saistītiem motīviem. Virsbūves un salona krāsu salikums ir radīts, iedvesmojoties no starta un finiša ostām ‒ Alikantes un Hāgas.

Iespaidīga āriene. No ārpuses kravas automašīnas saikni ar Volvo Ocean Race parāda izteiksmīgs dekors, kurā sarkans zigzagveida motīvs kontrastē ar hromētiem un melniem akcentiem. Volvo Ocean Race nosaukums ir labi pamanāms gan uz Globetrotter zīmes, gan emblēmas kabīnes sānos. Kabīnes krāsu gammu papildina divi jauni, ekskluzīvi metāliski toņi – siltais smilšu krāsas Shimmering Gold un ledaini zilais Cool Breeze Metallic.

Mājīgs salons. Saskaņotās krāsu un dizaina nianses ir iemiesotas arī mājīgajā vadītāja darba vietā, kur komforts ir apvienots ar kvalitatīviem materiāliem un ārkārtīgu uzmanību pret detaļām. Pakāpieni, rokturi, durvju paneļi, paklājiņi, stūre, glabāšanas nodalījumi un audumi ‒ tas viss ir veidots, domājot par jūru un burāšanu. Piemēram, ventilējamais vadītāja sēdeklis ir apvilkts ar īstu smilšu krāsas ādu ar ziliem akcentiem un neuzkrītošām sarkanām zigzagveida šuvēm. Uz sēdekļa atzveltnes ir karte ar šīgada Volvo Ocean Race starta un finiša ostām. Tas pats stilizētais kartes motīvs ir atrodams uz austajiem aizkariem, bet to turētāji arī ir izšūti ar zigzagveida motīvu.

Volvo Ocean Race Limited Edition 2017–2018 ir pieejami divi papildaprīkojuma komplekti. Veiktspējas komplekts sniedz Volvo FH pircējiem iespēju pasūtīt jaudīgāku 13 litru dzinēju ar 500 vai 540 Zs jaudu, Volvo I-Shift dubultsajūga transmisiju un retarderi. Drošības komplektā, kas ir pieejamas gan Volvo FH, gan Volvo FH16, ietilpst drošības signalizācija, aizslēdzams seifs, joslu maiņas palīgsistēma, autovadītāja brīdināšanas sistēma un adaptīvā kruīza kontrole.

„Volvo Ocean Race Limited Edition 2017–2018 ir augstākā līmeņa piedāvājums visos aspektos, arī drošības ziņā. Mūsu visaptverošais drošības piedāvājums ļauj garantēt maksimālu autovadītāja, kravas un pārējo satiksmes dalībnieku drošību pievilcīgā un vienkāršā veidā,” saka Karls Johans Almkvists (Carl Johan Almqvist), Volvo Trucks satiksmes un produktu drošības direktors.

Volvo Ocean Race Limited Edition 2017–2018 versija tiks izgatavota nelielā sērijā ierobežotā laika posmā. Tā būs pārdošanā marta vidū (11. nedēļā).

Fakti
Volvo Ocean Race Limited Edition 2017–2018 ir pieejama:
• Volvo FH ar Globetrotter vai Globetrotter XL kabīni un dzinējiem ar dažādu jaudu.
• Volvo FH16 ar Globetrotter vai Globetrotter XL kabīni un dzinējiem ar dažādu jaudu.

Iespējas
• Drošības komplekts Autovadītāja drošības spilvens, joslu maiņas palīgsistēma, autovadītāja brīdināšanas sistēma, adaptīvā kruīza kontrole ar automātisko bremzēšanu, drošības signalizācija, seifs, laminēti sānu logi, masas slēdža tālvadība, sarkanas drošības jostas.

• Veiktspējas komplekts (tikai Volvo FH) Volvo D13 dzinējs ar 500 vai 540 Zs jaudu, Volvo I-Shift dubultsajūga transmisiju un retarderi.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.