5 gados 150 nozagtu “Audi” no Leipcigas lidostas – noziedznieki no Polijas beidzot iekrīt

Vācijas policija notvērusi noziedzniekus, kas no Leipcigas lidostas stāvvietas piecu gadu laikā nozagusi vairāk nekā 150 automašīnu. Banda no Polijas bija iecienījusi Audi, jo gandrīz visas nozagtās mašīnas pārstāv šo automobiļu zīmolu.

Vācu mediji raksta, ka 2012.gadā autozagļu banda no Polijas atklājusi Leipcigas lidostu kā ideālu „darba vietu” – tā kā stāvvietā novietoto auto īpašnieki parasti atgriezās tikai pēc pāris dienām vai pat nedēļām, darboties varēja salīdzinoši mierīgi un nozagtā automašīna pa to laiku tika nogādāta Polijā vai turpat Vācijā izjaukta detaļās.

Pierādījumi pamazām tomēr krājās (likumsargu rokās nonāca auto, kurā atrastas detaļas no 40 citām automašīnām) un šā gada februāra beigās policija saņēma informāciju, ka divi poļi, 33 un 35 gadus veci vīrieši, gatavojas kārtējam noziegumam. Lidostā tika ierīkots slēpnis un abus vīriešus pieķēra nozieguma vietā.

Policija turpina izmeklēšanu, jo pastāv aizdomas, ka bandas darbības lauks ir plašāks, bet tajā iesaistīto personu loks – lielāks.

Foto: Ekrānšāviņš no vācu medijiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.