Renault atrāda jauno Captur (+ foto)

Priekškars pār Jauno Captur tiks pacelts Ženēvas auto izstādē 7. martā ar atjaunotu dizainu gan salonam, gan virsbūvei un jaunu aprīkojumu. Eiropas pārdošanas virsotnes iekarojušais B-segmenta krossovers (215,670 pārdotās vienības 2016. gadā) apņēmies savu līdera statusu saglabāt arī turpmāk.

Vēl vairāk individualizācijas iespējas

Captur saglabā visus svarīgākos elementus, kas nesuši tiem panākumus līdz šim, tai skaitā divu toņu virsbūvi. Iespēja padarīt mašīnu personīgāku paplašināta ar divām jaunām virsbūves krāsām, Atacama Orange un un Ocean Blue, kā arī jaunu jumta krāsu – Platinum Grey. Autovadītāji varēs izvēlēties no vairāk kā 30 dažādām kombinācijām, lai padarītu savu Captur patiešām unikālu.
Captur individualizācijas iespējās pārspējuši paši sevi ar sešiem dažādiem interjera komplektiem, ieskaitot dažādas salona krāsas – Ivory, Ocean Blue, Caramel, Red, Satin Chrome un Patina Chrome – un piecus eksterjera komplektus: Ivory, Ocean Blue, Cappuccino, Red, un Atacama Orange (riteņu skrūvēm un durvju rāmjiem).
Zīmola identitāte – gaismas spēles

Kā tas bija zīmola jaunākajiem modeļiem, arī jaunais Captur aprīkots ar LED “Pure Vision” gaismām. Šī tehnoloģija ne vien uzlabo automašīnas vizuālo izskatu, bet arī paaugstina drošību un nodrošina lielāku efektivitāti. LED dienas gaismas lampas iebūvētas buferu lejasdaļā C formā, veidojot zīmola gaismu ‘parakstu’. Aizmugurējās lampās izmantots tas pats dizains, redzams gan dienā, gan tumšajās stundās.

Izteiksmīgāks krossovera dizains

Captur dizaina pārmaiņas stiprina vizuālo radniecību ar ‘lielo brāli’ Kadjar. Auto režģis modernizēts, lai vairāk līdzinātos citiem Renault krossoveriem, īpaši ar hromēto sloksni. Jauna priekšējā un aizmugurējā aizsarg-panna uzsver Captur piedzīvojumu meklētāja raksturu.

Pirmajos trīs aprīkojuma līmeņos pieejami četri riteņu veid: divi 16 collu, Extreme un Adventure, un divi 17 collu, Emotion un Explore.

Fiksēts stikla jumts

No trešā apdares līmeņa uz augšu, Captur var aprīkot ar fiksētu stikla jumtu. Pieejams divu toņu konfigurācijās tas uzlabo salona apgaismošanu.

Pievienojieties Renault Ženēvas auto izstādes stendā 7. martā, 12:15, lai uzzinātu par visām jaunā Captur funkcijām.

 

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.