“Škoda Rapid” saņem uzlabojumus (+ foto)

Čehijas autobūves kompānija “Škoda” pabeigusi liftbeka “Rapid” modernizāciju, solot uzlaboto modeli nodemonstrēt Ženēvas autoizstādē (no 9.03).

Modernizācijas procesā nedaudz izmainījies “Rapid” ārējais izskats un salona iekārtojums, kas no pašlaik tirgū nopērkamās versijas atšķiras ar jaunu durvju apšuvumu, ventilācijas/apsildes sistēmas deflektoriem, klimatkontroles sistēmas bloku un lielāku multimediju sistēmas ekrānu. Par piemaksu aprīkojumu varēs papildināt ar WLAN pieeju internetam un divām USB pieslēgvietām aizmugures pasažieriem.

Vizuāli savādākie aizmugures lukturi tagad pieejami arī LED tehnikā (papildmaksa), bet standarta priekšējos lukturus pēc pircēja vēlēšanās var nomainīt pret biksenona starmešiem, kas tādā gadījumā būs komplektā ar tālo gaismu automātiku. Jāatzīmē arī jaunie neparastās formas diožu dienas gaitas lukturi un jaunais trīscilindru turbo motors, kas pieejams divās jaudas versijās.

Motoru klāstā iekļauts arī 1,0 litru benzīna turbo agregāts 95 un 110 Zs versijās, 1,4 litru TSI benzīnnieks ar 125 ZS, kā arī divi dīzeļdzinēji ar 1,4 litru un 1,6 litru tilpumu un 125 un 90 Zs jaudu attiecīgi.

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.