Porsche papildina Platinum Edition sēriju ar diviem Cayenne S modeļiem

Porsche Platinum Edition sērija aug: Cayenne S un Cayenne S Diesel modeļu Platinum Edition sērijā tiek piedāvāts augstvērtīgs aprīkojums, kas padara tos īpaši pievilcīgus.

Paplašinātajā standartaprīkojumā ir iekļauti 21 collas Sport Edition diski platīna krāsā ar matētu apdari, 8 pozīcijās regulējami sporta sēdekļi ar ādas apdari un Alcantara sēdekļu vidusdaļu no Cayenne GTS, kā arī virkne citu komforta elementu. Platinum Edition sērijā, kurā ietilpst arī Cayenne Diesel un Cayenne S E-Hybrid, tagad ir 4 Cayenne modeļi.

Par Platinum Edition modeļu augsto kvalitāti liecina izsmalcinātais un tajā pašā laikā nepiespiestais virsbūves dizains. Papildus standartaprīkojumā iekļautajai melnajai un baltajai virsbūves krāsai papildaprīkojumā ir pieejamas piecas metāliskās virsbūves krāsas: Jet melna, Mahogany brūna, Purpurite violeta, Carrara balta un Rhodium sudraba. Virsbūves pakotne piedāvā elegantus un sportiskus dizaina elementus spīdīgi melnā krāsā, tumši tonētus stiklus aizmugurē un riteņu arku pagarinājumus virsbūves krāsā.

Platinum Edition iemieso sportisku funkcionalitāti. Biksenona priekšējie lukturi ar Porsche dinamisko apgaismojuma sistēmu (PDLS), stūres pastiprinātājs Plus, kā arī Park Assist sistēma priekšā un aizmugurē ievērojami atvieglo automašīnas vadīšanu gan garos pārbraucienos, gan pilsētā. Automātiski aptumšojoši ārējie atpakaļskata spoguļi un iekšējais atpakaļskata spogulis pasargās no apžilbšanas no aizmugurē braucošiem transportlīdzekļiem.

Iekāpjot izsmalcinātajos Cayenne S modeļos, uz priekšējo durvju sliekšņu nosegiem ir redzams Platinum Edition uzraksts.
Uz visiem ārējiem galvas balstiem ir Porsche ģerbonis, turklāt priekšējie sēdekļi ir apsildāmi. Informatīvās izklaides jomā visi Platinum modeļi ir aprīkoti ar Porsche komunikāciju sistēmu (PCM), kurā iekļauta tiešsaistes navigācija, Connect Plus modulis un BOSE® visaptverošās skaņas sistēma. Tipiska šīs sērijas iezīme ir arī sportiskais analogais pulkstenis priekšējā panelī.

Jauno īpašā izlaiduma modeļu jaudas un degvielas patēriņa rādītāji nav mainījušies. Cayenne S 309 kW (420 ZS) 3,6 litru sešu cilindru motors ar diviem turbokompresoriem patērē 9,5-9,8 litrus degvielas uz 100 kilometriem atkarībā no uzstādītajām riepām. Cayenne S Diesel V8 dzinējs ar diviem turbokompresoriem attīsta 283 kW (385 ZS) jaudu un patērē 8,0-8,2 litrus dīzeļdegvielas uz 100 kilometriem — arī atkarībā no uzstādītajām riepām. Cayenne S Platinum Edition bāzes cena Latvijā ir 73 300 EUR (bez PVN), bet Cayenne S Diesel Platinum Edition bāzes cena — 75 800 EUR (bez PVN).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.