Pusmiljonu vērtais “Jaguar” retro sporta auto saņēmis 237 uzlabojumus (+ foto)

Britu kompānija “David Brown Automotive” Ženēvas autoizstādē (no 3.03) nodemonstrēs retro sporta auto “Speedback GT” modernizēto versiju. Tiek ziņots, ka uz “Jaguar XKR” bāzes radītais automobilis saņēmis 237 uzlabojumus.

495 000 mārciņu (577 000 eiro) vērtais “Speedback GT” ierobežota skaita sērijā tiek ražots kopš 2014.gada un šogad tas saņem 237 uzlabojumus.

Mediji vēsta, ka “Jaguar XKR” pārvēršana par “Speedback GT” ir ārkārtīgi darbietilpīgs process, kura paveikšanai nepieciešamas 8000 cilvēkstundas. Ta ir rūpīgs un pacietīgs roku darbs, tādēļ viens eksemplārs top ne ātrāk kā astoņās nedēļas.

Pārbūve sākas ar to, ka no donora auto tiek demontēts viss, atskaitot vējstikla rāmi un motoru. Noņemto detaļu vietā ražotājs montē 142 alumīnija virsbūves paneļus, bet salonam izmanto tikai augstvērtīga koka un ādas apdari.

Kupejas spēka agregāts, tāpat kā „Jaguar XKR”, attīsta 510 Zs, kas nodrošina paātrinājumu līdz simtam nepilnu piecu sekunžu laikā. Maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots līdz 250 km/h, tomēr par papildmaksu iegūstamās sporta paketes var šos rādītājus uzlabot.

Automašīna tiek piedāvāta versijās ar stūri gan labajā, gan arī kreisajā pusē.  

„David Brown Automotive” tuvākie plāni paredz ražotnes pārcelšanu no Koventrijas uz “kādu prestižāku vietu”, darbinieku skaita palielināšanu un modeļu klāsta paplašināšanu. 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.