Jaunpienācējs krosoveru segmentā – “Opel” prezentēs stilīgo “Crossland X” (+ foto)

Stilīgs izskats pilsētai ar svaigu SUV ārieni – tas ir Opel jaunais Crossland X. Nesen publiskotajām pirmajām fotogrāfijām tagad seko jaunpienācēja debija. Un, lai atzīmētu pirmo no uzņēmuma jauno krosoveru modeļu ierašanos, Opel ir jānāk klajā ar kaut ko ļoti īpašu.

Opel izpilddirektors Dr. Karls Tomass Noimans un mārketinga vadītāja Tīna Millere atklās aizraujoši savādāko CUV (Crossover Utility Vehicle) neierastā vietā – modernajā pasākumu norises vietā “Kraftwerk”, pašā Berlīnes sirdī. Opel 1. februārī prezentēs Crossland X kā galveno 2017. gada Opel kalendāra svinīgās atklāšanas notikumu. Pasākumā piedalīsies aptuveni 1000 uzaicināti viesi, tostarp populāri aktieri un Opel zīmola vēstnieki kopā ar daudziem dzīvesveida un sociālo mediju ietekmētājiem. Cilvēki visā pasaulē, pirmizrādes tiešraidē, sākot no 19.30, varēs sekot līdzi Dr. Noimanam un Tīnai Millerei Crossland X  atklāšanā.

“Mēs ar Mokka X jau esam pirmajā vietā SUV-B segmentā. Mūsu otrais modelis ar X-faktoru, jaunais Crossland X, vēl vairāk palielinās zīmola panākumus un iedvesmos daudzus jaunus klientus. Inovatīvais modes noteicējs Crossland X ir arī nozīmīga daļa no mūsu lielās modeļu ofensīvas, kas iegūs turpmāku impulsu no drīzumā gaidāmā Grandland X,” saka Dr. Karls Tomass Noimans.

“Mūsu jaunais krosovers ir stilīgs, universāls un ar izcilu savienojamību. Ar savu moderno divtoņu dizainu, daudzām inovācijām un funkcijām, piemēram, OnStar, diennakts personīgo ārkārtas palīgu un 180 grādu panorāmas atpakaļskata kameru, Crossland X nepazīst robežas. Tas atspoguļo dzīves kvalitāti un noteikti būs veiksmīgs, it īpaši starp mums meitenēm,” saka Tīna Millere.

Ekstravagantā pirmizrādes norises vieta ir tikpat neparasta kā pats Crossland X. “Kraftwerk” (Köpenicker Straße 70, 10179 Berlin) patiesi atspoguļo Berlīnes rūpniecības vēsturi ar autentisku pilsētvides noskaņu, un tā ir moderna vieta pasākumiem ar odziņu. Opel kalendāra svinīgā atklāšana sāksies plkst. 18.30 (pēc Centrāleiropas laika) ar jaunā Opel Crossland X pirmo publisko parādīšanos nedaudz vairāk kā stundu pēc durvju atvēršanas. Tāpat kā neparastā atrašanās vieta, arī Crossland X piedāvā kaut ko īpašu. Tas apvieno drosmīgu dizainu ar SUV priekšrocībām, un tas ir lieliski saskaņots ar pilsētas dzīvesveidu ar tā kompaktajiem ārējiem izmēriem apvienojumā ar lielu salona un bagāžas nodalījumu. Vadītājam un pasažieriem sniegta paaugstināta sēdpozīcija, kas nodrošina lielisku pārredzamību. Turklāt, Crossland X būs pieejams ar jauninājumiem no augstākās klases piedāvājumiem, sākot ar adaptīvo priekšējo apgaismojuma sistēmu (AFL) ar pilnībā LED lukturiem, projekcijas ekrānu, 180 grādu panorāmas atpakaļskata kameru, priekšējās sadursmes brīdinājumu ar gājēju atpazīšanas funkciju, līdz pat vadītāja miegainības noteikšanas sistēmai. Jaunpienācējs ir pieejams ar Opel tipisko izcilo savienojamību, pateicoties Opel OnStar, kā arī ar Apple CarPlay un Android Auto saderīgu IntelliLink informācijas un izklaides sistēmas tehnoloģiju.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.