Jaunais Volkswagen Crafter jau pieejams pasūtīšanai (+ foto)

Jaunais Volkswagen Crafter jau tagad pieejams pasūtīšanai pie dīleriem, lai pavasarī to varētu iekļaut savā darba ikdienā.

Jaunā Crafter pilnā masa sasniedz līdz pat 5.5t, tam ir lielāka kravas ietilpība un funkcionalitāte, taču cena saglabājusies iepriekšējā Crafter līmenī. Cenā iekļauta 4 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija.

Crafter 30 Kasten standarta (L3H2) garenbāzes modelis ar 102 Zs dzinēju pieejams par 19 625 eiro (bez PVN), Crafter 35 Kasten standarta garenbāzes modeļi ar 140 Zs vai 177 Zs dzinējiem, attiecīgi – 23798 eiro vai 25309 eiro (bez PVN), savukārt Crafter 35 Kasten garās garenbāzes (L4H3) modeļi 140 Zs vai 177 Zs dzinējiem – 26092 eiro vai 27603 eiro (bez PVN).

Kas tad ietilpst šajā cenā? Mikroautobusam ir optimizēti izmēri, lai sasniegtu maksimālu ikdienas praktiskumu, trīs dažādi piedziņas varianti, ieskaitot 4MOTION pilnpiedziņu, samazināts degvielas patēriņš, kā arī zemas uzturēšanas un remonta izmaksas. Standarta modeļa bāzes aprīkojumā ir padomāts arī par vadītāja drošību – vadītāja galvas gaisa drošības spilvens priekšā, elektroniskā stabilizācijas kontrole (ESC), ABS, elektromehāniskais stūres pastiprinātājs ar ātruma adaptācijas funkciju, augstumā un dziļumā regulējama stūres kolonna, centrālā atslēga ar tālvadību, elektronisks imobilaizers, sānu gabarīta lukturi (garajai garenbāzei), kā arī cilpas kravas nostiprināšanai kravas nodalījumā.

Jaunais Crafter viegli pielāgojas jebkurām lietotāja vajadzībām, tāpēc arī papildaprīkojuma klāsts ir ļoti plašs – domājot par drošības aspektiem un iespējamām situācijām uz ceļa, tiek piedāvāta signalizācija ar kabīnes kustību sensoriem, pretaizvilkšanas funkciju un autonomo skaņas signālu, LED dienas gaitas lukturi, līkumgaismu funkcija, “Coming home/ Leaving home” funkcija, lietus sensors, tālo gaismu asistents “Light Assist”, automātiskās dienas gaismas u.c.

Volkswagen Crafter var lepoties arī ar plašu piedāvājumu automašīnas funkcionalitātes jomā – stāvvietā novietošanas sensori priekšā un aizmugurē, aktīvā sānu šķēršļu monitorēšanas sistēma, braukšanas joslu maiņas asistents “Side Assist”, elektriski nolokāmi, regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi, multifunkcionāls displejs “Plus” (borta dators), paralēlās un perpendikulārās novietošanas asistents “Park Assist”, atpakaļskata kamera “Rear View”, kā arī iespēja izvēlēties kādu no vairākiem sakabes manevrēšanas asistenta “Trailer Assist” modeļiem, kā arī vēlamākajām vadītāja asistenta paketēm.

Izvēle par labu “Volkswagen Crafter” samazinās arī transportlīdzekļa ekspluatācijas izmaksas – uzlabotie Euro 6 dzinēji, kuru pamatā ir modulārā dīzeļdzinēju platforma MDB, ir īpaši pielāgoti jaunajam “Crafter”, ņemot vērā komerctransporta izturības prasības. Tie ir ļoti uzticami dzinēji, kas paredzēti gan īsiem, gan gariem pārvadājumiem. 2,0 l dzinējs EA 288 Commercial, kas pielāgots jaunajam “Crafter”, komplektācijā ar priekšējo riteņu piedziņu ir pieejams trīs dažādās jaudas versijās: 75 kW (102 ZS), 103 kW (140 ZS) vai kā BiTurbo TDI ar 130 kW (177 ZS) jaudu. Jaunā “Crafter” priekšrocības ir arī izturība, zemas nolietošanās, apkopes un remonta izmaksas, kas kopumā pozitīvi ietekmē kopējās ekspluatācijas izmaksas visa automobiļa dzīves cikla garumā

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.