“Škoda Octavia Scout” universāls maksās 31 110 eiro

Čehijas autobūves kompānija “Škoda” paziņojusi sava visādceļu universāla “Octavia Scout” cenas.

Ražotājs norādījis, ka skarbākiem ekspluatācijas apstākļiem paredzētais universāls maksās vismaz 31 100 eiro (cena Vācijā) par bāzes versiju ar 2 litru TDI 150 ZS dīzeļdzinēju un sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Atšķirībā no parastā “Octavia” universāla “Scout” modelim ir 30 mm augstāks klīrenss, virsbūves aizsargi pa perimetru, labāk aizsargātas bremžu un barošanas sistēmas. Sērijveida aprīkojumā iekļauta arī apsildāma trīsspieķu stūre ar funkciju taustiņiem, LED komforta apgaismojums, “City” automātiskā bremzēšanas sistēma ar gājēju atpazīšanas funkciju, apsildāmas vējstikla mazgāšanas sprauslas, 17 collu vieglmetāla riteņu diski un speciāli “labāk elpojoši” sēdekļu pārvalki. Komplektā arī “Service Care Connect”, kas nodrošina dažu automobiļa funkciju pārvaldīšanu ar viedtālruņa palīdzību.    

“Škoda Octavia Scout” pieejams viens benzīna motors un divi dīzeļdzinēji ar 150 līdz 184 Zs jaudu. Atskaitot bāzes versiju, visi pārējie motoru varianti komplektēti ar septiņu pakāpju DSG divsajūgu pārnesumkārbu.

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.