Modernizētais “Ford Mustang” saņem 10 pakāpju automātisko kārbu

Sporta auto ikona – “Ford Mustang”, veikta modernizācija, kuras laikā amerikāņu muskuļauto ticis pie nelielām pārmaiņām izskatā un jaunas desmit pakāpju automātiskās pārnesumkārbas.

Modernizācijas procesa laikā Mustangam izveidoti jaunas formas lukturi un motora pārsegs, kura “deguns” nolaists zemāk un ceļa virsmai tagad ir par 20 mm tuvāk. Izmainīta arī aizmugures diožu lukturu konfigurācija, bet salonā var būt arī ciparu mērinstrumentu panelis (papildmaksa) ar 12 collu ekrānu, ja vien īpašnieks būs gatavs papildu investīcijām. Papildaprīkojuma sarakstā tagad atrodami arī tādi elektroniskie palīgi kā joslas uzturēšanas palīgsistēma un sistēma, kas brīdina par iespējamo sadursmi ar priekšā braucošo transportlīdzekli, savukārt jaudīgajai astoņu cilindru versijai varēs pasūtīt izplūdes sistēmu ar maināmu skaņas tembru.

Konstruktori uzstādījuši jaunus amortizatorus un šķērsstabilizatorus, bet motoru klāstā ieviestas izmaiņas. 3,7 litru V6 motora vairs nebūs, savukārt piecu litru V8 pēc modernizācijas kļuvis jaudīgāks un ekonomiskāks (tehniskie raksturlielumi vēl netiek atklāti). Joprojām pieejams arī 2,3 litru “EcoBoost” motors, kas ir viens no agregātiem, kas tiek piedāvāts arī “Mustang” Eiropas versijai.

Vēl viens būtisks jaunievedums ir 10 pakāpju automātiskā pārnesumkārba, kas pēc ražotāja teiktā “strādā krietni veiklāk nekā iepriekš izmantotā 6 AK”. Jaunā transmisija paredzēta kombinācijai gan ar V8 astoņu, gan ar “EcoBoost” četru cilindru motoriem. Piedāvājumā paliek arī sešu pakāpju “mehānika”.

 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.