Latvijā var pasūtīt jauno Peugeot Traveller, cenas – sākot no 23 900 eiro

Šodien tiek atklātas Peugeot Traveller cenas un tās ir no 23 900 eiro.

Mūsdienīgais Traveller atspoguļo minibusu segmenta tendences un piedāvā braucējiem lielāku ergonomiskumu un augsta līmeņa ērtības. Automobilī Peugeot Traveller ierīkotas daudzas augstās tehnoloģijas un jaunākās palīgsistēmas vadītājam, kas šajā segmentā ir unikāli.

· 3D navigācijas sistēma ar 7 collu skārienjutīgu ekrānu ar balss funkciju un informāciju par satiksmi reālajā laikā
· Mirror Screen savienojamība ar viedtālruņu lietojumprogrammām Apple CarPlay, MirrorLink un Android Auto
· Brīdinājuma sistēma par braukšanas joslas šķērsošanu bez vadītāja kontroles
· Satiksmes ceļa zīmju ierobežojošā ātruma atpazīšanas un brīdināšanas sistēma
· Aklās zonas uzraudzības sistēma
· Kruīza kontrole
· Bezatslēgas iekāpšanas sistēma un bīdāmās sānu durvis ar brīvroku vadību
· Automātiska tālās gaismas pārslēgšanas sistēma
· Krāsains Head Up ekrāns
· Automātiska Active Safety Brake bremzēšanas sistēma
· Automobiļa parkošanās Visio Park sistēma ar atpakaļskata kameru un 180° redzeslauku

Peugeot Traveller galvenokārt vērsta uz greznību un tā komfortu novērtē kā privātie, tā biznesa klienti. Uz jaunās EMP2 (Efficient Modular Platform 2) platformas ražoto Traveller spēka avoti ir jaunās paaudzes spēcīgie Peugeot BlueHDi dīzeļdzinēji, kuru jauda ir no 95 līdz 180 zirgspēkiem un kuri būs pieejami gan ar manuālo, gan 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Vidējais degvielas patēriņš ir no 5,1 l / 100 km un vidējā CO2 emisija tikai 133 g/km – šis ir labākais rādītājs šajā segmentā. Ir veikti daudzi pasākumi, lai uzlabotu pasažieru drošības sistēmas, to pierāda nesen EuroNCAP testos iegūtais augstākais 5 zvaigžņu novērtējums.

Jaunajā Peugeot Traveller var izvēlēties no 5 līdz 9 vietām, trīs dažādus virsbūves garuma modeļus un četrus dažādus aprīkojuma līmeņus: Active, Allure, Business un VIP – pirmie divi ir paredzēti galvenokārt aktīviem cilvēkiem un lielākām ģimenēm, bet Business un VIP versijas ērtības un greznību novērtēs biznesa klienti.
Traveller cena sākas no 23 900 eiro, savukārt tā noslēdzas pie labi aprīkotā 180 Zs jaudas VIP modeļa ar BlueHDi 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Bez bagātīgā standarta Traveller aprīkojuma ir arī papildu aprīkojuma saraksts, kas palīdzēs katram klientam komplektēt viņa individuālajām vajadzībām atbilstošu auto, vai tas būtu stikla panorāmas jumts, Bi-Xenon lukturi, ādas sēdekļi ar masāžas funkciju, vai pat VIP-lounge veida pretī sēdoša pasažiera sēdeklis.

Lai gan jaunā Peugeot Traveller oficiālā pārdošana sāksies tikai rudenī, jau šodien potenciālie klienti var pasūtīt šo automobili iepriekš, lai saņemtu savu ekskluzīvo Traveller pirmie.

Foto: Publicitātes foto

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.