Škoda kārdina ar jauno Kodiaq

Škoda jaunais krosovers Kodiaq tiks prezentēts 1.septembrī, taču jau šodien iespējams aplūkot dažas fotogrāfijas, kurās tiek atklātas jaunā modeļa detaļas.

Pateicoties šiem attēliem, ir skaidrs, ka Kodiaq priekšpuse veidota jaunajiem Škoda modeļiem raksturīgā stilā, automobilim ir asas formas glvenie lukturi ar diožu dienasgaismām to apakšējā daļā, diožu luturi arī aizmugurē, bet virzienrādītāju gaismas iestrādātas sānu spoguļu korpusos.

Zināms, ka 4697 mm garais un 1882 mm platais Kodiaq apveltīts ar 2791 mm riteņu garenbāzi. Automobiļa masa atkarībā no versijas būs 1450 – 1660 kg, bet bagāžas nodalījuma tilpums – 720 – 2065 vai 630 – 270 litri (septiņu vietu modelis). Nolokot aizmugures vai abas aizmugures sēdekļu rindas, kravas telpas apjoms pieaugs līdz 2005 litriem.

Motoru klāstu veidos 1,4 litru benzīna agregāts ar 125 un 150 ZS, 2,0 litru motors ar 180 ZS, kā arī divi dīzeļi ar 150 un 190 Zs. Par sadarbības partneri tiem varēs izvēlēties sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai sešu diapazonu DSG robotizēto divsajūgu transmisiju.

Vēlāk tiek solīta arī hibrīdiekārta, taču tā kļūs pieejama ne ātrāk par 2019.gadu.

Kodiaq būs aprīkots ar adaptīvo balstiekārtu Dynamic Chassis Control, kurai ir trīs iestatījumi: Normal, Comfort un Sport, bet pilnpiedziņas versijas iegūs speciālu režīmi bezceļiem, kas ļaus mainīt ABS, stabilizācijas sistēmas un motora uzvedību.

Vadītāja rīcībā būs moderna multimediju sistēma ar viedtālruņu atbalstu, Head-Up projekcijas displejs (pirmoreiz Škoda modeļiem), 360 grādu apkārtskata kamera, piekabes asistents, automātiskā bremzēšanas sistēma, kas aktivizējas konstatējot šķērsli (piemēram, gājēju).

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.