No 15. jūlija Latvijā iespējams pasūtīt jauno Audi R8 Spyder V10

Sākot no šodienas, 15. jūlija, jaunais Audi R8 Spyder V10, kas pirmo reizi tika prezentēts 2016. gada Ņujorkas Starptautiskajā autoizstādē, ir pieejams pasūtīšanai arī Latvijā. Šī modeļa cena ir, sākot no 180 000 eiro.

Jaunais Audi R8 Spyder V10 apvieno satriecošu veiktspēju un baudu, ko sniedz braukšana ar nolaistu jumtu. Tā dabiskās vilkmes 5,2 l FSI dzinējs nodrošina līdz pat 397 kW (540 ZS) jaudu un 540 Nm griezes momentu, lai paātrinātu šo augstas veiktspējas superautomobili no 0 līdz 100 km/h vien 3,6 sekundēs, savukārt tā maksimālais ātrums ir iespaidīgi 318 km/h. R8 Spyder, ko var atpazīt pēc tā lieliskās un raksturīgās dzinēja skaņas, ir ne tikai jaudīgāks par tā priekšgājēju, bet arī ātrāks par to.

Jaunizstrādātā Audi Space Frame virsbūve ir veidota no dažādām savstarpēji savienotām sastāvdaļām, kas ražotas no alumīnija un strukturāli integrētas oglekļa šķiedru pastiprinātas plastmasas. Tās vērpes stingums salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli ir palielināts par 50%. Gan inteliģentā mazsvara konstrukcija, gan brīvgaitas režīms palīdz samazināt degvielas patēriņu – salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli jaunais Audi R8 Spyder V10 patērē līdz pat 10% mazāk degvielas.

Jaudu uz jaunizstrādāto quattro piedziņas sistēmu novada īpaši ātra septiņpakāpju S tronic transmisija. Elektrohidrauliskais daudzplākšņu sajūgs sadala griezes momentu mainīgās proporcijās atkarībā no braukšanas apstākļiem – ekstrēmās situācijās līdz pat 100 procenti griezes momenta var tikt novadīti vai nu tikai uz priekšējiem vai aizmugurējiem riteņiem. Savukārt daudzie Audi drive select sistēmas braukšanas režīmi ļauj mainīt R8 Spyder raksturu no mierīga lielceļu braucēja līdz pat izveicīgam līkumotājam kalnu ceļos.

Šim modelim ir arī daudzas jaunas un pārsteidzošas informācijas un izklaides sistēmas funkcijas, piemēram, iespēja attēlot mobilā tālruņa saturu tieši 12,3 collu pilnībā digitālajā Audi virtuālā mērinstrumentu paneļa ekrānā, izmantojot Audi viedtālruņu tehnoloģiju. Savukārt braukšanas dinamikas sistēmu var kontrolēt ar standarta tālvadības pogām uz R8 sporta stūres ar ādas apdari un multifunction plus funkciju, kas ļauj arī iedarbināt un izslēgt dzinēju.

Vērts pieminēt, ka Audi R8 Spyder V10 modeļa izbūvei tiek izmantots pārsvarā tikai roku darbs Audi speciāli uzbūvētajā “Audi Böllinger Höfe” ražotnē netālu no Nekarsulmas. Sākot no 15. jūlija, tas ir pieejams pasūtīšanai arī Latvijā, pie dīlera „Moller Auto Rīga” Mežciemā par bāzes cenu 180 000 eiro. 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.