Klārksona autošova pirmā epizode taps teltī

Džeremijs Klārksons, Ričards Hamonds un Džeimss Mejs sava jaunā autošova “The Grand Tour” pirmās epizodes studijas daļu filmēs teltī.

Darbs pie pirmās epizodes filmēšanas Dienvidāfrikas pilsētā Johanesburgā sāksies 17.jūlijā, bet skatītāju biļetes izlozēs speciālā konkursā, kas ilgs no 2. līdz 8. jūnijam.

“The Grand Tour” šova studijas daļa tiks filmēta “gigantiskā teltī”. Interesentus, kas vēlas iegūt raidījuma bezmaksas biļetes, lūdz padalīties ar informāciju par neparastākajām vietām, kur tiem nācies uzstādīt telti un savus piedzīvojumus publicēt sociālajos tīklos ar heštagu #TheGrandTourJoburg. Desmit labākos video vai attēlus izvēlēsies “Amazon Prime” straumēšanas serviss, bet trīs uzvarētājus, kuriem pienāksies biļetes, atlasīs Klārksons, Hamonds un Mejs.

Kā precizē izdevums “The Guardian”, Johanesburga izvēlēta tādēļ, ka raidījuma “Top Gear” bijušie vadītāji Dienvidāfrikā joprojām ir ļoti populāri.

Pirmā “The Grand Tour” sērija “Amazon Prime’ straumēšanas servisā tiks parādīta rudenī. Ar Klārksonu, Hamondu un Meju noslēgts kontrakts uz trīs gadiem, kuru laikā jāuzņem 36 epizodes. Filmēšanas budžets – 250 miljoni dolāru.

Šī gada martā “BBC” atlaida Klārksonu pēc saķeršanās ar raidījuma producentu Oisinu Timonu, kuram toreizējais “Top Gear” vadītājs bija uzbrucis fiziski. Pēc notikušā “BBC” paziņoja, ka nepagarinās Klārksona līgumu, un Mejs un Hamonds, solidarizējoties ar savu kolēģi, arī pameta raidorganizāciju.

Tikmēr “BBC” turpina “Top Gear” ar jauniem raidījuma vadītājiem un maija beigās parādīja pirmo sēriju, kuru noskatījās 4,3 miljoni skatītāju. 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.