“BMW M3” 30 gadu jubilejas modelis 500 vienībās

“BMW” sagatavojis “M3” jubilejas modeli, kas ierobežotā skaitā pircējiem kļūs pieejams šovasar. „30 Jahre M3” sērija veltīta 30 gadiem kopš kompānijas piedāvājumā ienāca sportiskā „M” modeļu saime.

Toreiz „M” modeļu saime aizsākās ar vidējās klases „M3” un turpinās arī šodien – nu jau piektajā paaudzē. Pirmie eksemplāri tika krāsoti tikai un vienīgi zilajā „Macao” krāsā, tādēļ arī 30 gadu jubilejas modelim izvēlēts tas pats tonis. „Edition 30 Jahre” papildināts ar „Competition” paketi, kas automobiļa jaudu palielina par 19 ZS (līdz 450 ZS). Vidējais degvielas patēriņš kombinētajā ciklā būs 8,8 – 8,3 litri, bet CO2 izmeši: 204 – 194 g/km.

„Competition” piedāvājumā apvienota adaptīvā „M” piekare ar jaunām atsperēm, amortizatoriem un stabilizatoriem, pārveidotiem „Comfort“, „Sport“ un „Sport+“ braukšanas režīmiem, modificētu aktīvo „M” diferenciāli aizmugures asī un dinamisko stabilitātes kontroli (DSC). Komplektā arī 20 collu „M” vieglmetāla diski (priekšā 265/30 R20, aizmugurē 285/30 R20).

Uzlabojumi nākuši par labu automašīnas stabilitātei un dinamikai. Ražotājs norādījis, ka „30 Jahre M3” 100 km/h sasniedz 4,0 sekundēs un par 0,1 sekundi ātrāk nekā standarta modelis abos variantos – gan ar sērijveida sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, gan ar septiņu pakāpju „M” divsajūgu kārbu (piemaksa).

Jubilejas modeļa eksterjers veidots uz „BMW Individual” izstrādātās paketes „Shadow Line” pamata, kas papildināts ar īpašām „M” ventilācijas atverēm priekšējos spārnos, ko grezno uzraksts „30 Jahre”, „M” sporta izplūdes sistēmu un melna hroma izpūtēja uzgaļiem. Salonā uzstādīti īpaši sporta sēdekļi ar jubilejas modeļa atzīmi un drošības jostas ar specifiskajām „M” sporta svītrām. 

Foto: Publicitātes attēls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.