Volkswagen Amarok – tagad ar 6 cilindriem un 224 ZS

Volkswagen sagatavojis jaunu dzinēju pikapam Amarok, kas līdz šim bija pieejams vienīgi versijā ar 140 ZS vai 180 ZS jaudīgu četrcilindru dīzeli.

Jaunajam sešcilindru dīzeļdzinējam, kas atbilst Euro-6 normatīviem, ir trīs litru darba tilpums un jaudīgākajā variantā tas attīsta 224 Zs un 550 Nm maksimālo griezes momentu jau pie 1500 apgriezieniem minūtē. Jauno spēka agregātu varēs kombinēt ar manuālo vai astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Neskaitot šo versiju, klientiem tiks piedāvātas vēl divas 3.0 TDI motora versijas – ar 163 un 204 ZS jaudu.

Ražotāja norādītais vidējais degvielas patēriņš 224 ZS versijai ar astoņu pakāpju automātisko kārbu – 7,6 litri uz 100 km, kas atbilst CO2 izmešu daudzumam 199 grami uz vienu kilometru.

VW Amarok var pasūtīt variantā ar aizmugures riteņu piedziņu, 4Motion pilnpiedziņu vai aizmugures piedziņas versijā ar pieslēdzamu priekšējo tiltu kombinācijā ar manuālo transmisiju vai pastāvīgo pilnpiedziņu un Torsena diferenciāli un astoņu pakāpju autom’tisko pārnesumkārbu.

Foto: ekrānšāviņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.