Modernizētais “Mercedes CLA” ar 11 motoriem, starts jūlijā (+ foto)

Modernizētais “Mercedes – Benz CLA” un universāls “CLA Shooting Brake” pircējiem kļūs pieejams šā gada jūlijā. Motoru paletē 11 agregāti, taupīgākais no tiem uz 100 km patērēs vien 3,5 litrus.

2016.gadam “Mercedes” sagatavojis nelielus uzlabojumus “CLA” saimes automobiļiem. No priekšpuses feislifta modeli varēs atpazīt pēc savādākiem bamperiem un melnā radiatora režģa, ko grezno  sīki hroma „dimantiņi,” bet no aizmugures – pēc izplūdes sistēmas izvadiem, kas tagad integrēti modificētā bamperī. Salona apdarei izmantoti jauni materiāli un dekori, iebūvēts jauns mērinstrumentu bloks ar labāk saskatāmām un sarkanā krāsā izgaismotām ciparnīcām, kā arī jauns un plānāks 8 collu multimediju sistēmas ekrāns.  

Papildaprīkojumā iekļauti LED High-Performance starmeši, integrētā viedtālruņa funkcija ar “Apple CarPlay” un “Android Auto” atbalstu, “Hands-Free” tehnoloģija bagāžas nodalījuma vāka atvēršanai, dažāda izmēra riteņu diski. 

“Mercedes – Benz CLA” un “CLA Shooting Brake” kopumā sagatavoti 11 spēka agregāti – četri dīzeļi un septiņi benzīna dzinēji.

Ekonomiskākais motors tagad būs versijai CLA 180 d Blue Efficiencye Edition (109 ZS), kas komplektā ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu 100 km ļaus nobraukt ar 3,5 litriem (3,6 Shooting Brake). Pilnpiedziņas versiju cienītāji saņem jaunu variantu CLA 220 4Matic, kas apvieno 2,0 litru 184 ZS motoru un 7G-DCT automātisko pārnesumkārbu, bet universāla modifikāciju skaits palielinās uz jaunās versijas CLA 180 Blue Efficiency Edition (122 Zs, benzīns, 5,5 l/100 km) rēķina.

Jaudīgākais modelis “CLA 45” saņēmis papildu 21 Zs un tagad tā četru cilindru benzīna turbo motors attīsta 381 ZS (agrāk 360 ZS).

Modernizētā “CLA” saime tiks parādīta Ņujorkas autoizstādē, kas darbu sāk marta pēdējā nedēļā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.