Tikai uz augšu – jaunā “BMW M5” jauda pieaug līdz 626 ZS (+ foto)

Jaunās paaudzes “BMW M5” (2017) jau atkal kļūs krietni jaudīgāks par iepriekšējās paaudzes modeli un 560 ZS vietā dižosies ar 626 ZS jaudu.

Skandināvijas ziemeļos, kur sniega netrūkst arī tagad, “BMW” turpina gatavot jaunās paaudzes “M5”, kas tirdzniecībā gaidāms 2017.gadā. Testi sniegotajos apstākļos katram jaunam modelim ir gluži loģiski, taču šajā gadījumā tam ir vēl lielāka nozīme, jo ražotāja statistika rāda, ka sportisko sedanu vairums pircēju izvēlās tieši pilnpiedziņas modifikācijā.

Zināms, ka jaunais “M5” tiks izgatavots uz modificētas platformas un būs par 100 kg vieglāks salīdzinājumā ar priekšteci. Automašīna iegūs vairāk dubultu radiatora režģi, sporta izplūdes sistēmu un jaudīgāku bremžu sistēmu. Lielākās izmaiņas tomēr saistās ar spēka agregātu – ja līdz šim par M5 dzinējspēku rūpējās 4,4 litru V8 benzīna motors ar 560 Zs jaudu, tad jaunajā paaudzē tā jauda pēc dažu avotu ziņām pieaugs līdz 626 ZS.

Pašreizējās paaudzes “BMW M5”, kas pēdējo modernizāciju piedzīvoja 2013.gadā, Vācijā maksā aptuveni 82 000 eiro par aizmugurējo riteņu piedziņas versiju un aptuveni 104 000 eiro par “xDrive” pilnpiedziņas modifikāciju. Jaunā modeļa cena vēl nav zināma.

Foto: Ekrānšāviņš no youtube.com

Foto: Ekrānšāviņš no youtube.com

Foto: Ekrānšāviņš no youtube.com

Foto: Ekrānšāviņš no youtube.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.