iAuto tiek pie ekskluzīviem “spiegu” foto ar “Mercedes-Benz E-klases” kupeju un (+ foto)

Esi dzirdējis stāstus par jauno auto modeļu noplūdušo informāciju vai redzējis “spiegu” bildes ar maskētiem modeļiem?

Foto: iAuto.lv

Šoreiz man sanāca piedzīvot šo procesu pašam. Kas tad īsti notika? – Braucot kaut kur pa mazu ceļu Šveices ziemeļos, kā sacīt, savajadzējās ieliet kādu litriņu ceļam. Tad arī nupat tukšais “benzīntanks” burtiski aizpildījās ar dažādiem auto, starp kuriem bija arī īpašie.

Vislabāk maskētais auto visticamāk bija “Mercedes-Benz E-klases” kupeja.

Foto: iAuto.lv

Interesanti un vēlāk, tas šķiet pašsaprotami, bet šie maskētie auto nebaruc vieni. Kā man sarunā izdevās noskaidrot, uz koplietošanas ceļa tie parādās dažādu standartu vajadzības dēl un tos eskortē gana daudz citu automobiļu.

Acīmredzot, šie modeļi vēl nav ne homologēti, ne sertificēti un atrasties uz ceļiem, un starp šiem pavadoņiem ir arī kāda no regulējošo iestādes prasībām. Cik noprotu – šis ir arī tas brīdis, kad par auto tiek vākti atbilstošie patēriņa un citi dati, kurus rūpnīca vēlāk izmanto.

Izbraukšana no uzpildes stacijas arī ir visai amizanta. Vispirms izbrauc un nostājas parkošanas vietās privātās auto un tad jau ceļā dodas maskētie modeļi. Visam procesam ir savs scenārijs un režija.

Interesanti ir paši numuri. Tien neatbilst nevienam publiski zināmajam tipam, tiem nav ne drošibas, apskates u.c. uzlīmes. Tien nav īstermiņa un atškiras no tiem, kādus fotografē uz auto bukletos.
Vienīgais ko par numuriem var pateikt, ir pavalsts izdevēja zīmogs un to, ka tie ir patstāvīgie. Pilnīgi noteikti rūpnīcām ir savas speciālas attiecības ar iestādēm.

Lūk otrs jaunais Mercedes-Benz modelis, kurš tas varētu būt?

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.